gdzie szukac swojego P-60 ?

Wt 02 paź, 2007 18:44

Kto właściwie jest odpowiedzialny za dostarczenie mi P-60 ? Rok podatkowy skończył się w kwietniu a ja stale nie mam swojego P-60. Bazując na tym że to pracodawca jest za to odpowiedzialny, od kilku, może kilkunastu, tygodni męczę żeby sprawdzili co sie dzieje z moim P-60, i jak na razie nie mam odpowiedzi. Wkońcu wcześniej właśnie dla niego wysłałem swój P-45 z poprzedniej pracy. Może jest jakaś kompetentna instytucja do której mógłbym osobiscie zadzwonic lub złozyć odpowiedni formularz, z zapytaniem co się dzieje. Głupio mi korzystać z usług firm które odzyskują zwroty podatku, gdyż jestem tutaj i powinienem sam sobie radzić. Prosze o jakies fachowe rady.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Wt 02 paź, 2007 21:54

Pracodawca,a jak to nie pomoże to do IR ::wales

Avatar użytkownika
Stanczyk
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 18 maja, 2007 02:09
  • Lokalizacja: z mgly historii

N 28 paź, 2007 21:22

Skorzystałem z wyszukiwarki wpisujac IR. Pamietam że kiedyś już była mowa o tej instytucji, ale nic nie znalazło... Może ktoś musiał tam szukać swojego P-60 ? proszę o wypowiedź na forum lub kontakt. Lub też proszę o radę jak mógłbym odzyskac swój TAX nie posiadając P-60 ? Wiem że należy mi sie zwrot.
dzienx z góry

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Pn 10 gru, 2007 16:10

przekaz pracodawcy list z prosba o dostarczenie Twojego P60 w ciagu tylu a tylu dni a jesli nie to bedziesz kontaktowal sie z Inland revenue - powinno to poskutkowac

GROSIK
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): Śr 14 mar, 2007 15:10
  • Lokalizacja: Wielka Brytania

Śr 12 gru, 2007 17:44

Dokladnie tak i przestan sie denerwowac wbrew pozorom tutejsze instytucje dzialaja dosc sprawnie.Ja osobiscie dostarczylam do Irland Revenue tylko swoje P-45 bo nic innego nie mialam i podatek odzyskalam.Powodzenia! :D

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

N 16 gru, 2007 09:33

Dzięki za odrodzenie tematu. W nowym roku ruszę temat ponwonie, korzystając z Waszych rad. A tymczasem... zdrowych i pogodnych świąt i sylwestra, szczególnie dla tych co zostają w Newcastle ::pijacy ::wales ::piwo

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES