Rybka w NCL

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 22 gru, 2007 20:02

Witam,
Mam małe pytanko. Gdzie mógłbym dostać w Newcastle ryby. (śledzie, ) Najbardziej zależałoby mi na karpiku. Jeżeli istnieje taki sklep prosiłbym o adres lub jak dotrzeć tam z central station lub monument, jestem z Sunderlandu i nie znam dobrze NCL. Pa i Wesołych Świąt.

Vodun


So 22 gru, 2007 23:53

ehehe
szybko sie obudziles ;p w poslkim sklepie w centrum o ile sie nie myla mozna bylo zamowic rybe...
pozdro

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 23 gru, 2007 01:00

Miała mi żona przywiezc z polski ale zapomniala zabrać. Możesz mi napisac, gdzie sie ten sklep w centrum znajduje? Jak tam dojsc z central s czy monument czy podaj adres, dzieki.

Vodun


N 23 gru, 2007 17:26

jeszcze przed wczoraj byly karpie w polskim sklepie , normalnie bez kolejki i zapisow



pozdrawiam

Maciek

Avatar użytkownika
misiek
Bywalec

  • Posty: 126
  • Dołączył(a): Pn 29 paź, 2007 16:04
  • Lokalizacja: gdansk/newcastle

Pn 24 gru, 2007 03:01

pfc napisał(a):polski sklep jest na newgate street miedzy grainger street a the gate. sa dostepne karpie po 5,99 za sztuke, sledzie dopiero co dowiezli i kasie do peczenia rowniez, bo wiele osob o to pytalo. w wigilie sklep czynny bedze od 8.30 do okolic 2 - 3 po poludniu. chetnie odpowiem na wszelakie pytanka. pozdrawiam
pfc


jak sie postarcie to dacie rade przyżądzic rybke do pierwszej gwiazdki

Wesołych Świąt :D

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pn 24 gru, 2007 19:15

Dzieki za odpowiedzi. Wczoraj wybraliśmy sie do NCL i nawet szybko znalezlismy sklep i oczywiscie rybke :) Mamy nadzieje, że smakowała Wam tak samo dobrze jak nam. Wesołych Świąt

Vodun


Pn 24 gru, 2007 21:24

to najwazniejsze ze nikt nie został bez rybki :D

Vodun napisał(a): Mamy nadzieje, że smakowała Wam tak samo dobrze jak nam. Wesołych Świąt

a nawet bardziej :P
Wesołych, wesołych

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do POGADUCHY