kierowca do pizerii w Gateshead

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 22 maja, 2006 09:22

Kierowca jest poszukiwany do Domino's Pizza w Gateshead, na Durham Rd.- visa'vis Springfield Hotel. Tyle poczytalem z plakatu na szybie - moze akurat ktos sie zalapie.... Podobno niezle napifki mozna zbierac :wink:

Avatar użytkownika
tom
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:15
  • Lokalizacja: NE15 / Denton Burn/Szczecin

Pn 22 maja, 2006 12:21

Ale pewnie z wlasnym samochodem :?

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Wt 23 maja, 2006 07:39

Pewnie tak jak mowisz.... a widze coraz wiecej PLsamochodow, spotykam tez "naszych" ogladajacych, ubezpieczajacych... wiec dla chcacego :wink:

Avatar użytkownika
tom
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:15
  • Lokalizacja: NE15 / Denton Burn/Szczecin

Pn 29 maja, 2006 12:30

Prcowalem jako rozwoziciel chinszczyzny i pozniej hinduszczyzny. Stawki - 1-2 funty za jeden kurs plus napiwki plus dzienna stawka 20 funtow cash in hand plus jedzonko do wyboru codziennie lub u hindusow raz w tygodniu (zgredy). Przy pracy 6 dni (nocek) w tyg samochod o wartosci 2000 zwrocil mi sie po 1,5 mies. Juz nie pracuje bo kobiet narzekala ze ciagle mnie nie ma. Hindusow nie polecam. Samochodl mi przesmiardl curry no i sam nie za ciekawie pachnialem. Teren za to poznalem! Fajne doswiadczenie.

mauricio
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): N 28 maja, 2006 19:55
  • Lokalizacja: Torun

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Powrót do Forum ogólne