czego nie wolno?

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 24 maja, 2006 12:44

czego nie wolno pisac a co napisałem ze juz drugi raz moj post zniknął. jakoś nie dopatruje sie naruszenia regulaminu, chciałbym wiedziec co takiego spowodowało usuniecie moich postów. Chociaz obawiam sie ze w ramach odpowiedzi ten post tez zostanie znikniety....
tak jest prościej.

Cenzura wg. własnego widzimisie, i usuwanie tresci ktore ani nie sa wulgarne ani w nikogo nie godzą.. druga Polska.

Do widzenia sie z panstwem na jakis czas, moze jak wroce z polski wszystko wroci do normy.. :roll:

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Śr 24 maja, 2006 17:22

Jezeli twoj post zostal usuniety, powinienes dostac PW - prywatna wiadomosc (automatycznie) jaki post zostal usuniety i dlaczego. Nie jest mozliwe usuniecie posta, bez otrzymania przez ciebie PW z wyjasnieniem. Dla przykladu pokaze ze ja dostalem taki PW po usunieciu mojego postu.


Od: Obsługa forum
Do: Rych
Wysłany: 14 Maj 06, 12:54
Temat: Twój Post zostal usuniety
Twój Post napisany przez Ciebie na: "Polacy w Newcastle Upon Tyne", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: dubel
Link do tematu: http://www.ncl.to.pl/forum/viewtopic.php?t=13Twój post:

Temat: "humor - kawaly"

Hipochondryk u lekarza, panie doktorze żona mnie zdradza, a mnie rogi jakoś nie chcą rosnąć, co to może być.
Doktor, panie ależ to tylko takie powiedzenie, gość- acha bo już myślałem że mi wapnia w organiźmie brakuje.


martinek77 napisał(a):Cenzura wg. własnego widzimisie, i usuwanie tresci ktore ani nie sa wulgarne ani w nikogo nie godzą.. druga Polska.


Nie wydawaj pochopnie wyrokow przed wyjasnieniem sprawy, ja nic nie wiem o skasowaniu twojego posta - to raz, po skasowaniu ZAWSZE otrzymasz PW (robi to skrypt automatycznie), wiec nie jest mozliwe skasowanie twgo posta bez otrzymania wyjasnienia przez ciebie, a po trzecie gdybys naruszyl regulamin - dostalbys ostrzezenie - a jak widzisz w twoim profilu - jestes czysty. Moze watek z twoim postem zostal przeniesiony do innego dzialu, albo nie mozesz go znalesc?
Napisz PW co ci zaginelo.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 24 maja, 2006 18:55

Czasem jest tak, że ktoś inny pisze posta sprzecznego z regulaminem -> zostaje on usunięty -> z automatu twoje odpowiedzi na niego tez są usuwane, bo nie odnoszą się już do niczego.
Prawdopodobne sa równiez dwie inne możliwości: zdublowałeś post, albo napisałes jeden pod drugim. W ostatnim przypadku treść drugiego dołączana jest do pierwszego.
A najważniejsze, jak Rych napisał: nie ma możliwości, żebyś nie dostał powiadomienia, dlaczego. I zamiast warczeć, zastanów się najpierw i poszukaj...gdybyś to zrobił, znalazłbyś TEN topik, gdzie twoje posty zostały połączone...

Marta
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 10:09

So 27 maja, 2006 13:29

:shock: normalnie nie wiem co powiedziec, przepraszam??

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

N 28 maja, 2006 11:57

Marta, gratulyje dzidziusia i juz dzis skladam ci w jego imieniu zyczenie z okazji DNIA MATKI :D

rysiek
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): N 09 kwi, 2006 10:59
  • Lokalizacja: Gliwice/Aberdeen

N 28 maja, 2006 21:56

On sam jej kiedys powie,a inteligentne dzieci przemawiaja wczesnie,wiec pochwali sie na Forum...
Ja tez zycze :!: :!: :!: :D
Moze mnie nie bedzie tepic :!:

bary


N 28 maja, 2006 22:05

bary, daj spokoj, przeciez nikt tu nikogo nie tepi...? chyba :)

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pn 29 maja, 2006 13:07

bary napisał(a):On sam jej kiedys powie,a inteligentne dzieci przemawiaja wczesnie,wiec pochwali sie na Forum...
Ja tez zycze :!: :!: :!: :D
Moze mnie nie bedzie tepic :!:

:shock: :shock: :shock: Ale o co chodzi? Nie wydaje mi się, że Twój komentarz ma jakikolwiek sens...

Marta
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 10:09

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Powrót do Forum ogólne

cron