Pytanie na temat internetu

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pt 07 mar, 2008 23:47

W Virgin jak zamawiasz neta dostajesz swoj tel stacjonarny( nie musisz go podlanczac i wtedy nie placisz abonamentu za tel) itd. Nie musisz nic podawać. Przejdz sie do salonu i spytaj.

Vodun


Pt 07 mar, 2008 23:54

nie musisz placic abonamentu BT ale musisz palcic abonament virgin no chyba ze zamawiasz sam net to wtedy tel nie dostaniesz i nie bedziesz palcic abonamentu bo ich net idzie przez kabel to fakt

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

So 08 mar, 2008 05:30

Zeby dostac neta w Virgin musisz wziac tel, (czyli nowa linie) Poprostu tel nie wpinasz w gniazdo i nie placisz za niego placisz tylko za neta.

Vodun


So 08 mar, 2008 06:23

Vodun napisał(a):Zeby dostac neta w Virgin musisz wziac tel, (czyli nowa linie) Poprostu tel nie wpinasz w gniazdo i nie placisz za niego placisz tylko za neta.



oj chlopie, cos sie pokrecilo Tobie :P ja mam neta z virgin i nie mam od nich telefonu. Nie musze go NIE podpinac, gdyz nie bralem go :) hehe

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

So 08 mar, 2008 13:14

dokladnie tak jak scofield napisal tez mialem neta od virgin i tez nie mialem telefonu i net jakos dzialal :P ja mialem opcje 2 za 20 tv i net bo tel nie byl mi potrzebny :)

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

So 08 mar, 2008 14:40

jak ja bralem, to musialem wziac, place 17 F za miesiac i warunkiem wziecia necika bylo zabranie rowniez do domku tel. Moze cos zmienili, mowie jak ja mialem( teraz mam ntl, ) Moj kolega, angilk zalatwil mi tak, że zaplacilem 150F jednorazowo, dostalem 20mega neta i juz nic nie musze placic, w uowie napisane jest, że dozywotnio

Vodun


So 08 mar, 2008 19:15

Vodun napisał(a):jak ja bralem, to musialem wziac, place 17 F za miesiac i warunkiem wziecia necika bylo zabranie rowniez do domku tel. Moze cos zmienili, mowie jak ja mialem( teraz mam ntl, ) Moj kolega, angilk zalatwil mi tak, że zaplacilem 150F jednorazowo, dostalem 20mega neta i juz nic nie musze placic, w uowie napisane jest, że dozywotnio



czy ten Twoj kumpel to richard branson ??

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

So 08 mar, 2008 19:20

dokladnie bo jakos tak sie sklada ze ntl nalezy do virgin media bo poniewaz ze iz gdyz kiedys byl jeszcze telewest ale ich virgin tez wykupil zreszta po wpisaniu ntl np w googlu i otwarciu ich strony po kliknieciu na jakies info na temat netu zostaniesz przeniesiony na strone virgin :lol:

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

N 09 mar, 2008 10:17

ja mam bt i jest ok :)

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

N 09 mar, 2008 16:28

Z tym dozywotnim netem bylbym jednak bardzo ostrozny,ale kazdy kraje,jak mu klient daje...
Przed dwoma laty w Virgin'ie,rowniez nie musialem brac nic procz brodbandu.
Pozdro

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do HOBBY UK

cron