Przywiezienie Amstafa do Anglii

N 07 maja, 2006 19:02

Witam mam pytanie czy nie wie ktos jak przewiesc i czy jest mozliwosc przewiezienia amsafa do Anglii jak tak to prosze o kontaktNR GG 4318761 .

myszka2
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): N 07 maja, 2006 17:22

N 28 maja, 2006 17:26

Pamiętaj ze Landlord lub ktoś kto wynajmuje ci mieszkanie lub dom moze sie nie zgodzić na zwierzaka.

Avatar użytkownika
Pavel_Muzyk
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): So 27 maja, 2006 16:35
  • Lokalizacja: North Shields/Torun

Pn 29 maja, 2006 20:59

Ja tez jestem ciekawa czy mozna w wiesc amstaffa do angli. My na jesieni planujemy zabrac naszego pupila. Z tego co sie dowiadywałam jest bardzo trudno w wiesc psa tej razy. Kazde zwierze podrozujace do angli musi miec paszport chipa i połroczna kwarantanne. Na liscie ras zakazanych(jesli chodzi o Anglie jest pitt-bull. A amstaff to niestety pit. My bedziemy probowac droga ladowa. Moze sie uda. Zobaczymy. A tak wogole to smieszne te zakazy. Przeciesz ta rasa po niekat wywodzi sie własnie z Angli

Avatar użytkownika
patialfa
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): N 21 maja, 2006 16:57
  • Lokalizacja: Koszalin

Śr 31 maja, 2006 05:43

patialfa napisał(a):Ja tez jestem ciekawa czy mozna w wiesc amstaffa do angli. My na jesieni planujemy zabrac naszego pupila. Z tego co sie dowiadywałam jest bardzo trudno w wiesc psa tej razy. Kazde zwierze podrozujace do angli musi miec paszport chipa i połroczna kwarantanne. Na liscie ras zakazanych(jesli chodzi o Anglie jest pitt-bull. A amstaff to niestety pit. My bedziemy probowac droga ladowa. Moze sie uda. Zobaczymy. A tak wogole to smieszne te zakazy. Przeciesz ta rasa po niekat wywodzi sie własnie z Angli


ooo krajany z koszalina :) co tam slychac ? :)

dudek


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron