do znawców Tom tom

Śr 16 sty, 2008 22:15

Witam
Mam pytanie do osób dość wtajemniczonych w temacie. Wiecie moze jaki plik zapisany na karcie pamięci odpowiada za ulubione lokalizacje? Problem wyglada tak, mam drugą nawigację równiez Tom tom z nowszą wersja mapy i troche większa kartą pamięci natomiast w pierwszej nawigacji mam zapisane sporo ulubionych miejsc, których nawet nie można dokładnie podejrzeć z poziomu nawigacji (jaki adres lub post code). Nie jestem wiec w stanie ich przenieść do drugiej nawigacji a było by to porządane. Pomyślałem sobie iż ktoś obeznany wie może który plik skopiować jesli w ogóle jest taka mozliwość. Dodam tylko iz przekopiowania całej zawartości z pierwszej karty nie biorę pod uwagę ze względu na wersję mapy.

Pozdrawiam
Jacek

i@ca
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Wt 09 sty, 2007 23:07
  • Lokalizacja: NE3 kiedyś/PE1 obecnie

Śr 16 sty, 2008 23:28

Jakie to sa rodzaje nawigacji TOM TOM ONE ... albo czy to sa wersje w komorce. Zwykle wszystkei punkty radary w tym ulubione sa w katalogu mapy ... i u moze byc problem jak masz inna mape na karcie ale sporbuj wydaje mi sie ze powinno zadzialac. Pliki(punkty) beda mialy nazwy takei jakie im nadales.

Avatar użytkownika
Krzys_IU
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): N 04 lis, 2007 15:39
  • Lokalizacja: Consett [UK]

Cz 17 sty, 2008 20:35

Ulubione nie są na karcie pamięci, ale na pamięci wewnętrznej - dlatego kopiowanie karty nie pomogło :-) pozdrawiam

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Pn 21 sty, 2008 21:00

matthew napisał(a):Ulubione nie są na karcie pamięci


Właśnie wydaje mi się iż są, muszą być, gdyz jak przełożyłem starą kartę do nowej nawigacji to mam moje ulubione, ale nie mam nowszej mapy...

Spróbuje na dniach kopiować plik po pliku i jesli coś logicznego z tego wyniknie to dam znać

Pozdrawiam
Jacek

i@ca
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Wt 09 sty, 2007 23:07
  • Lokalizacja: NE3 kiedyś/PE1 obecnie

N 23 mar, 2008 10:34

Otworz w notatniku plik z MapSettings.cfg z foldery mapy, jak sie dobrze przygladnac tej kaszanie to wlasnie znalazles swoje ulubione, niestety przeniesienie ich to inna historia :/

cos nie cos mozna znalezc tu:
http://www.tomtom.com/support/index.php ... D=6841&TT=

Avatar użytkownika
Milczek
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): Śr 19 mar, 2008 13:45
  • Lokalizacja: NCL / NS

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do MOTO UK

cron