World Trade Center-prawda!

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 09 kwi, 2008 21:16

tutaj
Wiem ,ze juz ktos z was juz to moze widzial ale dla tych co nie widzieli polecam ten filmik.
Mnie osobiście lekko zszokowało do czego zdolni są amerykanie i zastanawia mnie czemu mają słuzeyc ich działania ,ktorych skutki już są odczuwalne.

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 11 kwi, 2008 15:38

a widziales New World Order?

Avatar użytkownika
Trombel
Weteran

  • Posty: 280
  • Dołączył(a): Cz 17 sie, 2006 16:37
  • Lokalizacja: suwalki/newcastel

Pt 11 kwi, 2008 17:21

nie,nie widziałem,a o czym to jest?
daj linka to z chęcią zobaczę
pozdrawiam ;)

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 11 kwi, 2008 19:46

nie zdziwilabym sie gdyby to byla prawda ............

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

So 12 kwi, 2008 11:52

.. a takich filmów jest ze czterdzieści i każdy mieści podobne treści...

tylko co z tego wynika? wszczyscy wszystko wiedzą ale nikt z tym nic nie robi..

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

So 12 kwi, 2008 14:48

na www.wolnemedia.info w dziale film:dokument(starsze linki) masz caly z polskimi napisami.
wogole polecam te strone.

i dobrze ze jest tych filmow duzo.a co lepiej byc nieswiadomym? swiadomosc daje mozliwosc wyboru.

Avatar użytkownika
Trombel
Weteran

  • Posty: 280
  • Dołączył(a): Cz 17 sie, 2006 16:37
  • Lokalizacja: suwalki/newcastel

So 12 kwi, 2008 16:00

wiadomo ze to tajemnica poliszynela - po co robic cokolwiek lepiej udawac ze jest sie najwiekszym i najmadrzejszym??? panstwem swiata , a to ze ich kraj pasozytuje na innych jest fair??

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

So 12 kwi, 2008 19:58

Mam wrażenie że Stany coraz bardziej tracą na swojej mocarstwowości. Przypominają robaczywe jabłko, co już tylko może zgnić a nigdy nie odzyska swojej dawnej świetności. My obserwujemy to z zewnątrz, jednak jak się musi czuć obywatel tego kraju? Wewnętrzne rozbicie... Nie wiem czy słusznie, ale to przypomina mi troszkę sytuację w naszym kraju. Władza sprawowana przez polityków dbających o własne interesy, i społeczeństwo które zna mentalność tych ludzi, i nigdy nie pójdzie za nimi w ogień. Wracając do tematu uważam że jesteśmy świadkami upadku kolejnego imperium, a kto będzie następny? Chiny? Jeśli tak to komunizm wróci do łask ;) i nasze 50 lat w tym systemie będzie uznawane za najlepszy okres w naszej historii. Najbardziej cennym terenem w Polce staną się Mazury, gdzie zacznie rosnąć ryż. Za to nie będzie instalacji obrony antyrakietowej, którą zamierza montowac u nas USA. Tak sobie troszke pofantazjowałem, a przyszłość pokaże jak będzie. Jedno jest pewne imperia nie trwają wiecznie. Najlepszym przykładem Anglia, która tez była kiedyś imperium.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

So 12 kwi, 2008 20:25

Ciekawie też zaczyna dziać sie w Rosji. Państwa zachodnie coraz częściej krytykują politykę Putina, były mistrz ZSRR, szachista Kasparow próbuje walczyć z Kremlem ale jego próby są intensywnie gaszone przez służby specjalne, spadkobierców KGB.
Jednym słowem mozna sie spodziewać w ciągu najbliższych kilku lat historycznych wydarzeń tak ze strony USA jak i Rosji, czkawką (oby tylko) odbije się całemu światu.

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

N 13 kwi, 2008 16:41

do tego dochodzi globalne ocieplenie.Huragany typy katrina beda czestsze(ocieplanie oceanow wzmaga ich aktywnosc i sile) wiec spokojnych czasow nie mamy co sie spodziewac.

a tez ryz na Mazurach to mi sie podoba :D gorzej z nauka chinskiego...

Avatar użytkownika
Trombel
Weteran

  • Posty: 280
  • Dołączył(a): Cz 17 sie, 2006 16:37
  • Lokalizacja: suwalki/newcastel

N 13 kwi, 2008 18:30

lepiej odrazu skoczyc z mostu albo zaopatrzyc sie w cysterne wodki i uchlac na smierc
pozdro dla bajkopisarzy :P

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

So 19 kwi, 2008 16:02

co do ryzu to Chiny musza sie spieszyc, gdyz podobno Indie planuja zainwestowac w chodowle jedwabnikow na Mazowszu, a zaraz za nimi jakby w jednym szeregu poszlo RPA robiac pierwsze kroki inwestujac w chodowle guźccy (...taka świnia z Afryki:P...)...no coż na koniec chcialbym podsumowac iz świat sie zminia a my musimy nadazyc za tymi zmianami....taka kolej rzeczy:)pozdro ::wales :cool: ....hehe

Avatar użytkownika
MUNIR
Rozkręca się

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): Pn 24 lip, 2006 22:11
  • Lokalizacja: newcastle/ krotoszyn

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do POGADUCHY