Council tax!!

Pn 23 cze, 2008 21:50

Mam takie pytanko. Wynajelam mieszkanie dwa miechy temu i do tej pory nie placilam council taxu!gdyz landlord powiedzial ze on to zalatwi ja tylko wypelnilam papiery.Znalazlam lepsze mieszkanie i chce zrezygnowac z tego pytanie czy nadal musze placic council tax za te dwa miesiace?? I czy landlord moze miec jakies ale do tego ze zmienilam zdanie,w sytuacjii gdzie nie podpisalam umowy o mieszkanie jeszcze!!
prosze o jakas rade...gdyz pierwszy raz jestem w takiej sytuacjii!

Avatar użytkownika
Sosna
Rozkręca się

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Śr 27 lut, 2008 21:56
  • Lokalizacja: KalishFornia/Newcastle

Wt 24 cze, 2008 07:31

Zgłoś do coucilu samemu,że mieszkałeś u tego landrora ,zapytaj od kiedy do kiedy i podaj nowy adres.Dostaniesz na pewno jakąś opłatę za te dwa miesiące za stare mieszkanie ,a resztę będziesz płacił już za nowe mieszkanie.Ja przeprowadzałam się już 3 razy,jeśli zgłosisz samemu do concilu jest to poprostu pewniej.Mój pierwszy landlord powiedział,że zgłosi,a po 4 miesiącach,kiedy nie przyszedł billing ,zadzwoniłam i okazało się że nikt mnie nie zgłosił.Zapłacić musiałam za cały okres kiedy mieszkałam i nie płaciłam.Dlatego wybierz się sam do concilu i przedstaw sytuację.Będziesz potrzebował stary adres i ten nowy.Pozdrawiam

[ Dodano: Wto 24 Cze, 2008 08:34 ]
Nie wiem jak bedzie zapatrywał się landlord na to,że zrezygnujesz.Jeśli dałaś bond,może byc że ci nie odda,chociaż z drugiej strony nie masz umowy.....Trzymam kciuki za pozytywne rozwiąznie sytuacji

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wt 24 cze, 2008 08:28

Dzieki wielkie!!
Landlordem nie bede sie przejmowac nie dawalam nu bonda ani depozytu,z reszta mieszkanie jest do du...:)
pozdrawiam:)

Avatar użytkownika
Sosna
Rozkręca się

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Śr 27 lut, 2008 21:56
  • Lokalizacja: KalishFornia/Newcastle

Wt 24 cze, 2008 08:47

bond to wlasnie ten depozyt, kaucja, czy jak to jeszcze nazywaja :)

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES