Czy któraś z was rodziła w Queen Elisabeth??

Pn 23 cze, 2008 15:59

Niedługo będe rodziła i trszke się obawiam jak to będzie tam wyglądało w tym szpitalu gdyż wielu mi odradza akurat ten szpital :shock: ...i doradzaja bym rodziła w Newcastle. :? I co brałyście do szpitala jak rodziłyście??co było wam potrzebne dla was i maluszka???
Pozdrawiam forumowiczów... :)

annika2435
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 21 cze, 2008 12:29

Pn 23 cze, 2008 17:39

Dołączam się do pytania, bo też mam rodzić niedługo w tym szpitalu. Za dwa tygodnie mam obejrzeć porodówkę.Zobaczymy jak będzie. :)

madziulek
Bywalec

  • Posty: 106
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 19:50
  • Lokalizacja: Gateshead/Blaydon

Pn 23 cze, 2008 18:23

sala jest ok, ja mialam akurat z wanna, prysznicem, tv, telefonem. dla maluszka mialam swoje ciuszki zawsze lepiej miec dla bobaska pierw swoje:), dziecko ciagle jest z nami, opieka w miare dobra, jedyne co to nie nacinaja krocza jak w pl! z tego co wiem to tego w anglii nie robia:(, a jesli sie mieszka w rejonie QE to nie stety jesli nic zlego sie nie dzieje to trzeba tam rodzic bo niby wiecie rejon
pozdrawiam przyszle mamy:) jesli macie jakies pytania i to wasza pierwsza pociecha piszcie na meila:)

Avatar użytkownika
asiunia
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): Pn 27 lis, 2006 11:46
  • Lokalizacja: NE9 6NS, gdansk

Pn 23 cze, 2008 19:41

Ja rodzilam w tym szpitalu w lutym i musze przyznac ze gdybym rodzila drugi raz to bym na pewno wybrala ten szpital ponownie. Opieka jest bardzo dobra, co chwile ktos do mnie przychodzil i sie pytal czy czegos nie potrzebuje dla siebie i dziecka, caly personel byl bardzo mily i pomocny, zwlaszcza w przystawieniu dziecka do piersi z czym jako poczatkujaca mama mialam problem. W czasie porodu polozna co chwile do mnie zagladala i robila wszelkie notatki z przebiegu porodu, wspierala mnie w oddychaniu i zartowala ze mna. Potem gdy okazalo sie ze nie urodze sama, bo synus utknal w kanale rodnym i grozilo mu niedotlenienie to w ciagu sekundy podjeto dezyzje o cesarce i chwile po tym bylam juz na sali operacyjnej, gdzie wpuszczono nawet mojego meza! Caly czas czulam ze ja i moj synek jestesmy w dobrych rekach i to bylo najwazniejsze. Takze polecam
A do szpitala dobrze jest wziac ubranka dla dzidziusia, reszte rzeczy typu pileuchy dla dziecka i podpaski dla siebie oni mi dali na poczatku, ale ja i tak miallam wszystko swoje.

angelika83
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 22:42

Wt 24 cze, 2008 14:49

Piękne dzieki za informacje :) madziulak a dokładnie na kiedy masz termin??może akurat bedziemy rodzić razem hihi ;) pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i ich szkrabki :lol:

annika2435
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 21 cze, 2008 12:29

Wt 24 cze, 2008 15:40

angelika83 zgadzam sie z Toba w 100% - rowniez ponownie wybralabym ten szpital. Przyjemne sale, przemily personel, lekarz tez do nas zajzal ;) Byl ze mna zarowno maz jak i mama no i dwie polozne przez caly czas (jedna nawet biegala do maszyny z napojami i za wlasna kase kupowala mi lukozade haha). Jesli mialabym polecic co wziasc z soba to oczywiscie oprocz ciuszkow i rzeczy dla siebie - duzo picia i jedzenie, poniewaz mozesz tak jak ja trafic na oddzial (juz po porodzie) zaraz po porze sniadaniowej czy obiadowej - czekalam 3 godz na glupie kanapki- lecz na szczescie to byl jedyny minus naszego pobytu w QEH.
zycze rowniez samych pozytywnych wspomnien z tego waznego dnia :D

Avatar użytkownika
pufcik
Rozkręca się

  • Posty: 41
  • Dołączył(a): N 17 lut, 2008 20:05

Śr 25 cze, 2008 13:57

annika, termin mam na 5 08, :) Pozdrawiam :)

madziulek
Bywalec

  • Posty: 106
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 19:50
  • Lokalizacja: Gateshead/Blaydon

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do RODZICE

cron