kto nie ryzukuje ten nie ma

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 12 cze, 2006 21:06

Wiekszosc moich znajomych rozjechala sie po swiecie - smutne. Skonczylam studnia, mam fajna prace ktora prznosi mi wiele satysfakcji, no bo z kasa to roznie;-) i nagle nadszedl czas na mnie. Hmm.....zostac i nie ryzykowac - tylko kiedy ja sie czegos dorobie. A moze pojechac i wziasc zycie w garsc. Moj maz dostal prace w gdzies kolo Newcastle i dlatego łatwiej mi podjac decyzje o wyjezdzie - mniejsze ryzyko. Chociaz mam oczywiscie watpliwości i boje sie ze strace to co mam ale przeciej kto nie ryzukuje ten nie ma.
Moze kiedys spotkamy sie na piwku...kto wie......:-)

anik


Pn 12 cze, 2006 23:26

Korzystaj z szansy, wyjezdzaj z chorgo kaju! Nie bedziesz zalowac :D

Avatar użytkownika
tom
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:15
  • Lokalizacja: NE15 / Denton Burn/Szczecin

Wt 13 cze, 2006 00:31

tom ma racje

Avatar użytkownika
ewcia trojan
Weteran

  • Posty: 305
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 02:42
  • Lokalizacja: polska/warszawa/Portsmouth

Wt 13 cze, 2006 05:26

Wyjezdzaj i to natychmiast,a wyrzuty sumienia pozostaw tym,ktorzy do tego doprowadzaja ludzi takich,jak Ty.
Swiat jest naszym domem...

bary


Wt 13 cze, 2006 07:26

dzieki za odpowiedz - co ma byc to bedzie a tu jakos przyszlosc nie wiedzi mi sie rozowa. A tak jest nasz dom - chociaz to troche smutne - gdzie chleb, dom, kasa

anik


Wt 13 cze, 2006 10:12

Tutaj chociaż są szanse na polepszenie sobie życia, w Polsce takich szans nie ma. Zawsze bedzie ciężko.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Wt 13 cze, 2006 10:49

anik napisał(a):A tak jest nasz dom - chociaz to troche smutne - gdzie chleb, dom, kasa
Masz racje, smutne ze nasza ojczyzna nie jest wstanie zapewnic nam pracy ani normalnego zycia, chociaz niektorym sie to udaje.
Tu tez nie jest rozowo, ale jest o wiele, wiele, wiele latwiej zyc niz w polsce :?
Na wiecej mozna tu sobie pozwolic wiec pakuj walizki i przyjezdzaj do nas!
:mrgreen: 8) :mrgreen:

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do Forum ogólne

cron