Jak oduczyc nocnego budzenia sie i picia mleka?

Pt 27 cze, 2008 17:22

moj ma 8 miesiecy i wdzien co 2godz doi flaszke w nocy od 20do23przespi i flaszka o 23 je potem o 2 i o 5-6 wstaje o 7 i nieidzie go odzwyczaic co do spania to spi zemna mamy niema jest ryk mi z tym wygodnie bo lubie sie przytulic do jego malego lepusia tylko maz pokrzywdzony hihi

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pt 27 cze, 2008 18:48

Mojego synka to nikt nie pobije, zasypia kolo 21 i spi jak dobrze pojdzie 2 godziny, a potem budzi sie co godzine lub czesciej, az do 5 rano lub 7 i koniec snu! Co ja mam powiedziec? chodze po scianach. Maly ma 4,5 miesiaca. Karmie piersia, na noc dostaje butelke...
W dzien zrobi sobie ze dwie polgodzinne drzemki.

angelika83
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 22:42

Pt 27 cze, 2008 20:40

to ja widze, ze moj mlody to normalnie aniol jest :D

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pt 27 cze, 2008 20:47

Lucy no wlasnie, jakis naprawde aniolek ci sie urodzil ::aplauz

robertbeata ja chyba nie jestem taka twarda zeby zastosowac ta metode ::placz nadzieje pokladam tylko w tym, ze im bedzie starsza tym czas spania bedzie sie wydluzal :roll:

madziusek to u nas wyglada to calkiem podobnie, z tym, ze tak jak pisalam wczesniej te srodkowe budzenia to bardziej z przyzwyczajenia niz z glodu, bo mala possie chwile i zasypia

angelika a Tobie to wogole nie zazdroszcze, co godzina toz to pasc idzie... :?

No ale laski nie ma co, dzieci odplacaja sie nam w trakcie zabawy, usmiechami i coraz to nowymi umiejetnosciami :)

Przed nami kolejna nocka, wszystkim (w tym i sobie :lol: ) zycze duzo snu i spokoju :)

olkahof
Rozkręca się

  • Posty: 97
  • Dołączył(a): Śr 06 cze, 2007 19:35
  • Lokalizacja: consett

So 28 cze, 2008 06:35

ja dzis padnieta na maxa przechwalilam ze ladnie spi bawil sie do 24 potem spaldo 2znow zabawa iod 4jak zjadl tak o 7obudzil mnie ryk i lomot moj brzdac spadl z lozka dobrze ze sobie nic niezrobil spalam takim snem ze nieslyszalam jak sie obudzil i niestety ale od dzis lozeczko tylko bedzie ciezko ale mysle ze wygoda na przyszlosc bo od starszego to sie uwolnilam od spania w kwietniu a miejsce zajal mlodszy troche byly spiecia maly sie darl zev dzidzie wyrzuci do pana za plot ale ustapil ehh te dzieci")

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

So 28 cze, 2008 08:52

ja tez dzis nieprzytomna, gdyz do pozna mielismy goscia, zanim zasnelam wkoncu to bylo chyba kolo 2ej, moj syn o 4ej plakal przez sen, o 5ej zazyczyl sobie jedzenia, potem gadal do siebie w lozeczku, o 5:30 zadzwonil budzik, bo moj mezczyzna zawozil kumpla na lotnisko, zasnelam jakos o 6ej, a punkt 7a dziecko zakomunikowalo, ze jest wyspane i czas rozpoczac nowy dzien... Jestem po 3 kawach, wszystko mnie drazni, chlop zasnal obok mnie na kanapie, mlody lezy na podlodze i oglada Big Brother, a ja sie zastanawiam jak przezyje ten dzien... ::placz

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

So 28 cze, 2008 09:34

lucy dasz rade edzie dobrze maly w dzien zasnie to i ty pospisz moj w dzien to co 2 godz je i 2 godzsie bawi 2 godz spi wiec mam troszke luzu

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do RODZICE

cron