ile kosztuje jakies lokum:-))

Wt 13 cze, 2006 13:02

witam
o n
Juz niedlugo zamierzam wybran sie do Newcastle i szukam mieszkania. Powiem szczerze ze kwoty nie wiele mi mowia - czy za mieszkanie ( dwie sypialnie+ salon kuchnia+ lazienka) 500 to duzo?
Nie chce aby ktos zrobil mnie w balona;-))) Wiem ze ceny sa zapewne zroznicowane w zaleznosi od standardu - no nie chodzi mi o super chate ale wolalabym gdy by to nie przypominalo piwnicy :-))
Prosze powiedzcie mi ile kosztuje tak ok. wynajecie mieszkania
A moze wiecie jakie sa ceny w Sanderlad - czy różnica jest duza

Dzieki
Pozdrawiam

anik


Wt 13 cze, 2006 14:09

anik napisał(a):czy za mieszkanie ( dwie sypialnie+ salon kuchnia+ lazienka) 500 to duzo?



Do niedawna mieszkalam w takim i placilismy miesiecznie 350 f wiec chyba 500 to lekka przesada.Ale ceny wynajmu ostatnio poszly w gore wiec byc moze to rozsadna cena :?:

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Wt 13 cze, 2006 16:02

Hej,

500 za miesziac two bedroom flat to wcale nie przesada. Wszystko zalezy od lokalizacji tzn im blizej centrum tyme drozej, wiec jesli znalazlas cos w tej cenie w Jesmond, Sandyford lub Centre to gratuluje, bo to bargain. Oczywiscie jesli masz centralnie ogrzewanie to wcale nie znaczy ze super extra standard. Jesli szukasz mieszkania to conajmniej centralne ogrzewanie przez gaz, nie tam jakis bojler, podwojne szyby i lazienka ktora nie jest w przybudowce. Wiem co mowie, bo mieszkam w UK od 6 lat i nie jedno widzialam...

A tak swoja droga bardzo mnie ciekawi gdzie Ci wszyscy cwani Polacy znajduja mieszkania za 350funtow za miesiac i co pewnie rachunki tez wliczone? :twisted: po prostu pogratulowac tylko... Wiec uwazaj co Ci inni mowia i nie wierz, bo niektorzy lubia sie bardzo chwalic...taka kozacka natura.

Karolina
Rozkręca się

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Pt 14 kwi, 2006 09:45

Wt 13 cze, 2006 18:43

Droga Karolino nie widze powodu aby sie chwalic!
Jak tu przyjechalam 2 lata temu wlasnie w takiej cenie wynajelam mieszkanie(w agencji nieruchomosci HOLMES) i cena caly ten czas byla bez zmian.Bardzo dobra lokalizacja -area Swalwell.Niektorzy na tym forum tez tam mieszkaj wiec moga sie wypowiedziec co do cen wynajmu mieszkan wlasnie tam.
Karolina napisał(a):i co pewnie rachunki tez wliczone?

Nie rachunki nie byly wliczone ani slowem nie wspomnialam o tym w moim poscie powyzej!
I nie nazywj mnie
Karolina napisał(a):wszyscy cwani Polacy
poniewaz ja przyjechalm tu zyc z cala rodzina a nie cwaniakowac :evil:

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Śr 14 cze, 2006 08:43

I tu Cie popieram Enigma!
Ta strona jest po to,aby sie dzielic informacjami,a nie wykorzystywac.
Na Jasmond rowniez mozna wynajac tanie mieszkanie,ale nie jest to znow takie proste,bo wiekszosc sie wycwanilo i korzysta z podbramkowej sytuacji naszych rodakow,ktorzy musza...a nie moga wynajac,jakis kat do spania.
Sytuacja,jak z ukraincami w Polsce swego czasu.
Tylko bardzo przykro,jak niektorzy pod pozorem pomocy rodakowi...
To jednak,ze mieszkasz tu 6 lat i nie wiesz wielu rzeczy:powinno byc zastanawiajace,a nie powodem do przytykania komus niewinnemu i usilujacemu innemu pomoc.

bary


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron