Child Trust Fund

Cz 03 lip, 2008 15:21

Przyslali mi kilka dni temu juz ten czek na 250L dla dziecka do zainwestowania i w sumie to nie wiem co z nim zrobic, bo prawdopodobnie za rok wrocimy na stale do Polski, czy wtedy po 18 latach dziecko dalej bedzie mialo prawo do tego konta? ??Wyjdzie na to ze nic nie bede juz na to konto wplacac, wiec czy warto cos z tym czekiem robic? Podobno jak ja nic z tym czekiem nie zrobie to panstwo zrobi to za mnie ale nie wiem na jakiej zasadzie. Ktos sie orientuje w tej sprawie wiecej?

angelika83
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 22:42

Cz 03 lip, 2008 16:59

Jesli nie zalozysz konta, to po jakims czasie Revenue zrobi to za Ciebie, a do domu przysla Ci informacje co i jak. Niestety nie wiem jak to wyglada jesli chcecie wrocic do Polski, ale gdzies mi sie obilo o uszy ze mozna zrobic jakis transfer, szczegolow nie znam...

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

Cz 03 lip, 2008 19:08

oczywiście po jakimś czasie Revenue wybierze za Ciebie Bank(wybrany losowo).
Następnie Bank kontaktuje sie z rodzicami listownie(przesylają dane informacyjne banku)po jakims czasie dostajesz umowe ( z numerem referencyjnym) do podpisania i odesłania jeżeli tego nie odeslesz to wszystko zawisnie w powietrzu.

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

Cz 03 lip, 2008 19:31

tylko kurcze, jaki bank tu wybrac... :?:

ktos zrobil rozeznanie??

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

So 05 lip, 2008 20:43

Z tym bonem powinnaś dostać książeczkę i tam jest wyszczególnionych kilka banków.Ja osobiście dałam tam gdzie mam konto,bo tak mi było wygodniej.Na oprocentowanie tez nie narzekam,minimalna wpłata(jeśli chcesz,bo nie musisz)10 f mies.Pozdrawiam :) :)

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do RODZICE

cron