problem z alarmem

Pn 07 lip, 2008 10:48

Orientuje się ktoś może jak wyłączyć alarm w A6 z 98. Poprostu wiął i zgłupiał. Ostatniej soboty o 6.00 rano wziął i się załączył- okazało się że szyby były otwarte (otwieraja się i zamykają z pilota). Nie wychylając nosa z domu zamknąłem szyby i od tego czasu spokój, pomyślałem sobie, że prostu zapomniałem je zamknąć (ciężko było mi w to uwierzyć ale wmówiłem to sobie). Dziś od rana co jakiś czas mi się załącza nie mam pojęcia co się dzieje. Jest jakaś funkcja, która wyłącza centralkę?

Gotwin
Rozkręca się

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Cz 29 mar, 2007 11:40
  • Lokalizacja: Kamienna Góra, Consett

Wt 08 lip, 2008 23:03

prawdopodobnie sensor w drzwiach,ostatni deszcz zrobil swoje.98 maja juz niezalezne zasilanie,jak odlaczysz-to bedzie wyc.zamykaj kluczykiem bez uzbrajania alarmu.jak wyschnie bedzie ok......do nastepnej ulewy. :!:

666
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Wt 15 sty, 2008 17:42

Śr 09 lip, 2008 08:26

a jak jest z renault clio??? ma niby centralny zamek, wiec jak go zamykam to po kilkunastu sekundach robi pik pik pik pik i tak sobie pika... a po jakiejs minucie pikania wlacza sie alarm!!! O co mu chodzi??? :?: :!:

madzikdz
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): So 24 maja, 2008 15:54

Śr 09 lip, 2008 22:40

masz centralny sprzezony z alarmem(2 przyciski w pilocie-otworz i zamknij).ogolnie francuzy maja problem z elektryka a dodatkowo ta wilgoc.dlugotrwale pikanie po zamknieciu informuje,ze cos jest nie tak,moze czujnik w dzwiach albo wtyczki lub zlaczki,ktore sa po prostu kiepskiej jakosci i nie przewodza-najczestszy powod.mozna sciagnac poszycie w drzwiach i bagazniku i sprawdzic wtyczki czy sa suche i nie zasniedziale albo wyprawa do elektryka. :gaah:

666
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Wt 15 sty, 2008 17:42

Cz 10 lip, 2008 07:35

nie che mówić głośno :roll: ale chyba jest spokój z moim alarmem!!! Zostawiłem na noc z już włączonym - wygląda na to że sobie "odpoczął" ::wales

Gotwin
Rozkręca się

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Cz 29 mar, 2007 11:40
  • Lokalizacja: Kamienna Góra, Consett

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do MOTO UK

cron