Od 23 czerwca

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 13 cze, 2006 17:26

Witam! Od 23 czerwca będziemy z mężem w Anglii. Gdyby ktoś wiedział o jakiejś możliwej pracy dla kobiety i mężczyzny w Sunderland lub okolicach (bo tam będziemy mieszkać) to będę wdzieczna za jakiekolwiek informacje. Mój język (wg jednego Anglika) jest dobry ale niestety u mojego męża trochę gorzej. Do czasu wyjazdu bedziemy brac prywatne lekcje także na pewno sie poprawi.

pstangel
Rozkręca się

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): So 25 mar, 2006 17:41
  • Lokalizacja: Polska

Śr 14 cze, 2006 07:04

cze , napisz jakiego rodzaju pracy szukacie i gdzie maz wczesniej pracowal

saper25
Rozkręca się

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): Śr 10 maja, 2006 11:53
  • Lokalizacja: PABIANICE

Cz 15 cze, 2006 09:02

Mąż w sumie z wykształcenia jest rozbieraczem - wykrawaczem (i w tym głównie pracuje) ale doskonale zna się na wszelkich pracach budowlanych - malowanie, cekolowanie, układanie podłóg i takie tam z tym związane. Ma też doświadczenie w pracach hydraulicznych, więc i na tym sie zna.
A jeśli chodzi o mnie to jestem po studiach ekonomicznych ale oczywiscie nie liczę na żadną pracę za biurkiem. W grę pewnie wchodzi jakaś praca w restauracji lub w hotelach ale może być też przy produkcji.

pstangel
Rozkręca się

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): So 25 mar, 2006 17:41
  • Lokalizacja: Polska

Cz 15 cze, 2006 10:24

pstangel napisał(a):Mąż w sumie z wykształcenia jest rozbieraczem

Interesujace hehe :P a tak na powaznie to przejdzcie sie po agencjach, w NCL jest ich kilkaset. Niektore zajmuja sie budowlanka.

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Powrót do Forum ogólne

cron