jak tam z praca

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 12 cze, 2006 20:50

Czesc
Moj maz dostał kontrakt no i ja jako dobra zona zabieram sie z nim;-)))
Mam pytanie - jak tam z praca? wiem ze to zależy od kilku czynników, chocby od tego czy znam angielski ale proszę o odpowiedz bo wlasnie sie zastanawiam czy rezygnowac z pracy w Polsce. Prace tu mam dobra choc niestety jesli chodzi o zarobki to......no mogloby byc lepiej. Jesli chodzi o moj angielski to jest dobry chociaz przeciez angielski w szkole to nie to samo co w zyciu.
Dzieki za odpowiedz
pozdrawiam

anik


Wt 13 cze, 2006 05:33

Wazniejsza jest jednak wiara w siebie niz,jakies dziwne szukanie usprawiedliwienia :wink:
Pocieszac sie nie powinnas lecz brac przyslowiowego byka za rogi i ruszac przed siebie w zycie(trzymajac w reku kamyk na Giertycha!)droga kolezanko :!:
Zycze wiekszej wiary w siebie,bo bez tego konczy sie zle :!:
::wales

bary


Śr 14 cze, 2006 12:06

Angielski, nawet na wysokim poziomie, to malo, jeszcze dochodzi Geordie ;)

Avatar użytkownika
Tmn
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 14:30
  • Lokalizacja: NE

Śr 14 cze, 2006 12:43

Witaj.Jesli znasz angielski to nie musisz sie niczym martwic.Ludzi tu mieszkajacych porownalbym do Kaszubow...jest milo.Ja jestem dobrym przykladem na to ze jesli bardzo czegos chcesz i znasz jezyk to osiagniesz wszystko.Mam bardzo dobra prace,pracuje na wysokim stanowisku w Home Office,6 tyg. wakacji,enhancement (bonusy) itd.Kiedy tak czytam forum to podziwiam ludzi ktorzy przyjezdzaja do UK na tzw. PALE.Kochani apeluje NIE ROBCIE tego to samobojstwo.
Zycze powodzenia i wytrwalosci.

Marek
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pt 19 maja, 2006 13:07

Cz 15 cze, 2006 11:44

Marek napisał(a):(...)Kiedy tak czytam forum to podziwiam ludzi ktorzy przyjezdzaja do UK na tzw. PALE.Kochani apeluje NIE ROBCIE tego to samobojstwo.
Zycze powodzenia i wytrwalosci.

Ja z zona tak przyjechalismy i... pracujemy :)
Ale im blizej wakacji tym gorzej - coraz wiecej narodu ;)

Avatar użytkownika
Tmn
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 14:30
  • Lokalizacja: NE

Cz 15 cze, 2006 19:50

Malo tego,bo ja rowniez.
Moj angielski byl bardzo slaby,zony zaden.Dzieci rowniez,jak mozna sie domyslic po polskim nauczaniu.
Bez znajomych i porad czyichkolwiek mamy wszystko.Nikogo poprostu nie znalem i nie wiedzialem gdzie szukac.
Doszedlem do wszystkiego sam i mam wszystko.Powodzi mi sie niezle.Nie pracuje w Ministerstwie Sprawiedliwosci,czy czyms w podobie,ale tez nie narzekam,wiec o co chodzi?
Co czlowiek to dola i jej jakosc.Nie wszyscy sa tacy sami i nie wszyscy jadaja jedynie z podstawionych miseczek.Czasami wieksza satysfakcja jest z samodzielnego osiagniecia.
Nie mozna narzucac,ani nawet probowac tego czynic.
Tak Marku/ko.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do Forum ogólne

cron