Przewoz fotelika samochodowego dla dziecka samolotem

N 20 lip, 2008 13:33

to ja znow mam pytanie o to łożeczko!
Oprócz bagażu podręcznego, pasażer może wnieść na pokład następujące przedmioty:
małą torbę podręczną;
płaszcz lub koc;
parasol lub laskę;
mały aparat fotograficzny, kamerę wideo lub lornetkę;
telefon komórkowy;
materiały do czytania w czasie lotu;
dla dzieci poniżej drugiego roku życia: jedzenie, składany wózek dziecięcy, małe łóżeczko dziecięce;
kule dla osób niepełnosprawnych.
Przedmioty przekraczające wyznaczony limit zostaną przyjęte jako bagaż rejestrowany. Jeżeli dozwolona ilość bagażu zostanie przekroczona, nadbagaż zostanie przewieziony w luku bagażowym za odpowiednią opłatą.


Prosze napiszcie jak to jest! czy ja mogę przewiezc wózek, łożeczko i jeszcze torbę podreczną??Czy to łacznie ma ważyc 10 kg??
odpiszcie mi że się myle, bo sie bardzo denerwuje tym lotem!a już sie pakujemy...
z góry dzieki.

freya4
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Śr 05 gru, 2007 21:36

N 20 lip, 2008 18:09

Wydaje mi sie ze nie. I ja na przyklad nie spotkalam sie z wazeniem lub mierzeniem bagazu podrecznego, chociaz czasem mialam plecak przekraczajacy dozwolona wage :) . No i wozka tez nigdy nikt nie wazyl, ani torebki, ktora tez zawsze mam dodatkowo ze soba.

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

N 20 lip, 2008 18:37

nigdy nie leciałam z łozeczkiem turystycznym i dlatego pytam!
Ande a Ty latasz wizzairem!
Czekam na inne informacje!

freya4
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Śr 05 gru, 2007 21:36

N 20 lip, 2008 18:49

No ja latam wizzairem i wydaje mi sie z wczesniejszych postow, ze o te linie wlasnie Ci chodzilo.

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

N 20 lip, 2008 21:37

tak, tak ja lece nimi po raz pierwszy i bardzo dziękuje za odpowiedz! :master:

freya4
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Śr 05 gru, 2007 21:36

Pn 21 lip, 2008 16:08

wozka ani lozeczka niewaza naklejaja na nie tylko naklejki z imieniem i nazwiskiem niemowlecia a podreczny przysluguje ci 10kg ale tez go niewaza wezmiesz 20kg twoj problem bedzie ci ciezko ale przejdzie moj maz tachal ok 25 w podrecznym i nawet niepatrzyli tylko naklejke wizzair przyczepili i to wszystko a do wozka jeszcze mozesz przyczepic torbe i ja zapakowac powiesic na raczce i tez przejdzie ja mialam jeszcze kosz pod wozkiem zaladowany ledwo sie wozek skladal nieboj sie i bierz ten kojec i wozek bezproblemowo przejdzie tylko musisz mowic ze to skladane lozeczko dla dziecka i wozek zeby kojca nieuznali za bagaz

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do RODZICE