pomocy

Cz 09 paź, 2008 23:32

Mam pyanie. PRACUJE NA 18 H TYGODNIOWO JUZ ROK I CZY NALEZY MI SIE URLOP PROSZE O ODPOWIEDZ .MOJA FIRMA ZOSTALA SPRZEDANA I NIEWIEM DO KOGO MAM SIE ZWROCIC O POMOC MOJ BYLY PRACODAWCA NIE ODBIERA ODEMIE TEL NO I JESZCZE NIE DOSTALAM P 45 TWIERDZI ZE JA TAM DALEJ PRACUJE TRWA TO JUZ DWA TYGODNIE ALE TERAZ JUZ PRZESTALI ODBIERAC TEL NIEWIEM CO MAM ZROBIC PROSZE O POMOC .... I NIEDALI MI OSTATNIEJ WYPLATY :cry:

Avatar użytkownika
sylwia30s
Rozkręca się

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Wt 07 paź, 2008 16:46
  • Lokalizacja: walker

Pt 10 paź, 2008 06:55

Chyba pozostaje Ci Citizens Advice Bureau
http://www.newcastlecab.org.uk/contact.html

Avatar użytkownika
sweetbaby31
Bywalec

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Cz 16 sie, 2007 13:00
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pt 10 paź, 2008 11:20

albo tutaj...
Masz problem w pracy? Nie wiesz do kogo się zwrócić czy jak go rozwiązać? Masz problemy z pracodawca? Twoje prawa pracownika nie są brane pod uwage? Nie jestes traktowany na równi z innymi pracownikami? Skontaktuj się z polskim związkowcem z Newcastle - Danielem Krzyszczakiem. Proszę skorzytać z formularza poniżej aby wysłać korespondencje. Proszę podać swóje dane kontaktowe: telefon i email.

http://www.polnews.co.uk/index.php/napi ... owiec.html

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 10 paź, 2008 12:22

dzieki za linki juz wyslalam wiadomosc, czekam na odpowiedz .... chcialam jeszcze zaznaczyc ze w umowie mam napisane ze nalezy mi sie 14 dni urlopu , dzisiaj to wyczytalam no i znow nie odbiera tel moj menager i byly szef ,oni caly czas twierdza ze ja tam pracuje ale od 3 tygodni nie mam juz nic ani wyplaty ani urlopu( bo jesli nalezy mi sie urlop )to powinni mi go dac ,niewiem juz sama jedni mi mowia ze to ze pisze tak na kontrakcie to nieznaczy ze mi sie nalezy czy to jest mozliwe?pozdrawiam i dzieki za pomoc :?

[ Dodano: Sob 11 Paź, 2008 15:47 ]
mam inormacje dla wszystkich ktorzy pracuja na pol etatu ze urlop sie nalezy dzieki wielkie za pomoc ta inormacja dotyczy tych co moze nie wiedza pozdrawiam

Avatar użytkownika
sylwia30s
Rozkręca się

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Wt 07 paź, 2008 16:46
  • Lokalizacja: walker

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES