COLLEGUE-DARLINGTON

So 16 sie, 2008 18:45

Witam chciałabym sie zapisać do collegu na naukę j.angielskiego.Czy wiecie na jakich zasadach to sie odbywa?Iile się płaci czy są jakieś zniżki:):)pozdrawiam

ewelina.w
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): Śr 06 sie, 2008 14:37
  • Lokalizacja: Darlington

Śr 03 wrz, 2008 20:01

pewnie zalezy to od rodzaju kursu. ESOL bodajze jest darmowy, jesli chodzi o inne to nie wiem. Proponuje sie udac "koledzu" i wziac jakas ulotke. Zapis dostajesz forme do wypelnienia, pozniej test twojej wiedzy z jezyka.

Vodun


Śr 03 wrz, 2008 21:15

Kurs ESOL jest platny, lecz nie orientuje sie czy stawka wszedzie jest taka sama czy kazdy college ustala ja indywidualnie. Natomiast jezeli przysluguje Ci Working Tax Credit to dokument potwierdzajacy, iz go dostajesz przedstawiasz w colleg'u i masz ESOL zupelnie za free :D

Avatar użytkownika
pufcik
Rozkręca się

  • Posty: 41
  • Dołączył(a): N 17 lut, 2008 20:05

Cz 04 wrz, 2008 08:59

Nie wszystkie kursy sa darmowe, nawet, jak masz WTC, czy inne benefity.

To zalezy, jaki masz poziom jezyka. Ja np. place full price i nie przysluguja mi zadne znizki.

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

N 12 paź, 2008 01:41

ESOL zaoczny i dzienny jest nie platny, przynajmniej w Sunderland Uniwersytet. Przynajmniej na taki sie zapisywałem :)

Vodun


N 12 paź, 2008 21:44

Za kursy w ESOL-u od poziomu entry level 1 do poziomu level2 jezeli masz WTC nie placisz nic tak przynajmniej jest w Newcastle i North Shield.

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Pn 13 paź, 2008 01:56

Nie no to jest jakaś maskra. Przecież są już tematy na forum o ESOL IELTS i całej reszcie. Czy tak ciężko jest wpierw przejrzeć forum zamiast zakładać nowy temat?? Niektórych lenistwo mnie przeraża. Czy Wy forumowicze odpowiadając na te kolejne pytanie o nic stracie nabic sobie licznik czy jak bo nie rozumiem sensu odpowiadzi??

Avatar użytkownika
hursamir
Bywalec

  • Posty: 201
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 09:13
  • Lokalizacja: Slask

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron