Scottish Power

Wt 14 paź, 2008 11:17

Poradzcie co zrobic a moze nic nie robic.

Otoz zmienilam mieszkanie jakies pol roku temu i wybralam Scottish Power na dostawce gazu i pradu. Konta byly zalozone na mnie bo na mnie jest wynajete mieszkanie. Nastepnie po miesiacu przychodzi pan z tejze firmy do mojego nazeczonego i zaklada drugie konto na prad.

Wiem ze to nie bylo madre ze moj chlopak to zrobil skoro wiedzial ze juz kozystamy z ich uslug. Ale stalo sie. :gaah:

No i od tamtej pory przychodza rachunki i na moje nazwisko i na chlopaka nazwisko na ten sam flat. Dzwonilam do nich mowilam ze to konto jest pomylka. Pani konsultantka powiedziala zeby sie tym nie przejmowac i potwierdzic jeszcze droga mailowa. Napisalam maila i odpisali ze nie sa pewni czy nie powinnam tego zaplacic.

Rachunki przychodza nadal i to na nie mala kwote co zaczyna mnie na prawde martwic.

Powiedzcie co robic. Moze jest ktos kto pomaga Polakom rozwiazac takie problemy. :cry:

Avatar użytkownika
JustynaP.
Bywalec

  • Posty: 188
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 17:27
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 paź, 2008 12:46

Hej Justyna, nie jestes pierwsza, ktora ma tego typu klopoty - przeglądnij link ponizej...

tutaj

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Wt 14 paź, 2008 21:29

Witam
Co do firmy Scottish Power to mam o nich dobre zdanie. Od początku jak jestem w Anglii miałem już tutaj oprócz nich jeszcze 3 usługodawców i muszę powiedzieć że oni są najlepsi pod względem posiadanych stawek oraz przejrzystości w billingu.
Co ja proponuje tutaj telefony to raczej nic nie dadzą. Miałem inny przypadek ale z firmą NPower. Co mogę doradzić. wyślij do nich list z zażaleniem. Napisz dokładnie o co Ci chodzi.
Myślę że to podziała i sytuacja się wyjaśni tak jak i w moim przypadku.
Oczywiście list za potwierdzeniem odbioru. Życzę powodzenia :)
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
annpiorr
Bywalec

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): So 14 kwi, 2007 12:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wt 14 paź, 2008 23:06

No coz pozostaje mi sprobowac to wyjasnic. Dzieki za rade.

Avatar użytkownika
JustynaP.
Bywalec

  • Posty: 188
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 17:27
  • Lokalizacja: Newcastle

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES