O pracy w Tesco...

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 24 maja, 2006 08:20

Czy ktos z tam pracujacych zgadza sie z tym artykulem???

http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3357599.html

Ikisuru


Śr 24 maja, 2006 10:22

Ja taki koszmar przeżyłam, ale w Holandii. Inna sieć, a reszta identyczna. Wszyscy, którzy pracowali tam od dawna, twierdzili, że kiedyś było znacznie lepiej: Polacy pracowali za takie same stawki jak Holendrzy, dostawali propozycje pracy na stałe i byli traktowani jak reszta załogi. Ale Polaków przybywało, zgadzali sie na coraz gorsze warunki i w końcu stali się dla Holendrów białymi murzynami....
W Tesco, w którym pracuję nie jest lekko (alkohole!), ale jestem ztrudniona i traktowana na identycznych zasadach jak Anglicy. Jestem jednak w 100% pewna, że to tylko kwestia czasu, a wszystko co zostało opisane w tym artykule stanie sie moim udziałem.
:|

szpilka
Rozkręca się

  • Posty: 50
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 14:36

Śr 24 maja, 2006 11:12

szpilka napisał(a): Jestem jednak w 100% pewna, że to tylko kwestia czasu, a wszystko co zostało opisane w tym artykule stanie sie moim udziałem. :|


Przepraszam Cie bardzo, ale na tym forum, to ja jestem pesymista :D
Znajdz swoja wlasna nisze :D
Zartuje :lol: :lol: :lol:

Tak na powaznie, to nigdy nic nie wiadomo. Moze za pare lat, inna nacja zajmie nasze miejsca i automatycznie nam sie poprawi.

Ikisuru


Śr 24 maja, 2006 15:58

Kwestia tygodni,a stanie sie ta czarna chwila bo nasi nadciagaja...Niestety nie maja skrupulow i za wszelka cene chca pracowac,a czasami nie zalezy im na stawkach ani braku przerw(bo i takich znam,ktorzy zrezygnowali nawet z przerw,aby tylko pracowac)
Tak wiec trzymaj sie cieplo i glowa do gory,bo nasi wszystko naprawia :D

bary


Pn 03 lip, 2006 16:25

Ten artykul jakos mnie nie przekonal, jestem w newcastle juz 8 tygodni,pracuje w tesco w kingston park. Jeszcze nie zdazylo mi sie aby ktokolwiek mi powiedzial cos o jakiejkolwiek normie !!! mieszkanko sam zalatwialem wiec z tym nie ma problemu :D wprawdzie jest to dom wielkiego brata ale tak ma kazdy i polak i anglik ! kultura pracy jest bardzo przyjemna i nie ma mowy o jakimkolwiek pospieszaniu ludzi , zrob ile mozesz a reszte zostaw - tak mowia menagerowie ! Pozdrawiam

Avatar użytkownika
sireck
Rozkręca się

  • Posty: 77
  • Dołączył(a): Pn 19 cze, 2006 11:04

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do Forum ogólne