Polski Dzien w Dodmire Childrens Centre

N 26 paź, 2008 16:07

Drodzy Rodzice!
Dodmire Children's Centre organizuje w Piatek, 7 Listopada godz.: 13.00-15.00 specjalne zajecia tylko dla polskich rodzicow!
Do dyspozycji bedziemy mieli pokoj zabaw. Na ten dzien zostaly zaplanowane rowniez zajecia plastyczne oraz kulinarne dla najmlodszych.
Jest to dobra okazja by dowiedziec sie czegos wiecej o Children's Centres, zarejestrowac sie a takze poznac innych rodzicow z Darlington.
Zapraszam wiec wszystkich rodzicow z Darlington ze swoimi pociechami do lat 5-ciu!!!
Dodmire Children's Centre
Rydal Road
Darlington
DL1 4BH
www.dodmire.childrencentre.org

pozdrawiam
magda

darlington info
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Śr 08 paź, 2008 11:29

Pt 31 paź, 2008 10:18

Polecam wszystkim mamom Children's Centre. To swietne miejsce na poznanie innych mam i na spedzenie kilku chwil poza domem. Rozrywka dla dzieci i mam. Inne miasta (nawet male) tez maja takie osrodki. Warto tam zajrzec. Nie bedziecie zalowac.

Gryzipiórek
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pn 26 lis, 2007 14:01

Pn 03 lis, 2008 20:08

ja napewno sie wybieram i z przyjemnoscia poznala bym inne mamusie.... :cheer: :cheer: :cheer:

ostatnio byl tam kurs masazu dla dzieci-moj maly sie rozchorowal i niestety nie moglismy tam pojsc....achhhhhhhhhhhhh jak zaluje

Avatar użytkownika
moniaczek
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Śr 11 cze, 2008 12:33
  • Lokalizacja: darlington

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do RODZICE