o2

N 02 lis, 2008 09:33

Mam pytanie do użytkowników telefonu w o2 nie na abonament. Jak długo można korzystać z tego numeru, niedoładowując? Miałem już informację, że po pół roku się go traci. Jak to jest naprawdę? Za cienki Bolek jestem żeby czytać o tym na ich stronie.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Pn 03 lis, 2008 08:30

Mam zapasowa komorke O2 na karte i zdarzylo sie, ze nie doladowywalam jej przez prawie rok. Nie bylo prawie nic na koncie - kilka pensow. Po tych 10 miesiacach wlaczylam i normialnie dziala.
Nie slyszalam o zadnych zasadach, ze trzeba doladowywac koniecznie - ani o wysokosci, ani o czestotliwosci doladowywan.
Pozdrawiam

Gryzipiórek
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pn 26 lis, 2007 14:01

Pn 03 lis, 2008 09:55

Ja miałem to samo. Mam starą kartę, której nie używałem przez ponad 2 lata - ok. rok temu włożyłem do telefonu i... działa :)

To nie Polska na szczęście, że jak nie doładujesz - to tracisz numer.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 03 lis, 2008 16:40

Rych napisał(a):Ja miałem to samo. Mam starą kartę, której nie używałem przez ponad 2 lata - ok. rok temu włożyłem do telefonu i... działa :)

To nie Polska na szczęście, że jak nie doładujesz - to tracisz numer.


I sie mylisz. Mam numer z Plusa juz od 8 lat i jeszcze mi nigdy nie wygasł. Miałem przypadek, że nawet ponad roku nie doładowywałem i działa.

Vodun


Pn 03 lis, 2008 18:13

Rych napisał(a):Ja miałem to samo. Mam starą kartę, której nie używałem przez ponad 2 lata - ok. rok temu włożyłem do telefonu i... działa :)

To nie Polska na szczęście, że jak nie doładujesz - to tracisz numer.


Dzięki, znaczy to nie Heya w której tracisz numer po niezadługim czasie. ::wales

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Wt 04 lis, 2008 06:13

Vodun napisał(a):I sie mylisz. Mam numer z Plusa juz od 8 lat i jeszcze mi nigdy nie wygasł. Miałem przypadek, że nawet ponad roku nie doładowywałem i działa.


Jak jeździłem na urlopy do Polski próbowałem w kolejności wg wyjazdu: Plusa, Heyah, POP Idea, Tak Tak Era - żadna z tych kart już nie działa... Może jak kupiłeś tę kartę 8 lat tmu, miała inny regulamin? Ja np. kupiłem z 4.5 roku temu kartę w 02 (pay as you go) i od wtedy mam zawsze darmowe smsy i damowy net w komórce, w kolejnej co kupiłem ze 2 lata temu darmowych smsów już nie mam...

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 04 lis, 2008 17:31

Sprawdzałem jak mowisz regulamin, i stare karty po wygasnienciu rozmow przychodzacych maja 6miesiecy czasu na doładowanie. Czyli moge ja stracic, tylko raz na pol roku doladowac. Tylko sie dziwie, czemu po roku nadal mi dzialala? Moze jakis wyjatek :)

Vodun


Cz 06 lis, 2008 19:38

nie ma ogranizonego czasu,zdecydowanie O2 karta moze nie byc doladowywana przez dlugi okres,i nikt ci nie zabierze tego numeru,wiem bo ostatnio sie pytalam w tej sprawie tak z ciekawosci,zostalo to tutaj dawno zniesione.

Avatar użytkownika
marlenaruban
Weteran

  • Posty: 278
  • Dołączył(a): Cz 01 maja, 2008 17:11
  • Lokalizacja: Sunderland/kolobrzeg

Cz 06 lis, 2008 20:06

Miałem przypadek, że osoby dzwoniły do mnie i pytały się o Andiego. Mowilem, że pomyłka itd. Okazało się, że Andy ma taki sam nr tel jak ja. A połączenia odbywały się na zasadzie, " kto bliżej" Nie wiem jak się to stało, ale po paru dniach tłumaczeń, problem znikł.

Vodun


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES