Promocje na loty w CentralWings

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

N 02 lip, 2006 07:43

takiego maila dostalem, moze kogos zainteresuje:

WWW.CENTRALWINGS.COM

Bilety za 1 zł na loty w sezonie zimowym już w sprzedaży!

Centralwings otwiera zimowy rozkład połączeń! Z tej okazji w okresie od 30 czerwca do 9 lipca bilety
na wybrane loty z rozkładu zimowego będą dostępne za 1 PLN, 1 EUR lub 1 GBP w zależności gdzie
rozpoczyna się Twoja podróż! Pamiętaj, że do ceny każdego biletu doliczona zostanie stała opłata pasażera.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 06 lip, 2006 16:52

a ja mam pytanko
latal juz ktos liniami Centralwings?

bo na innym forum spotkalam sie z takimi opiniami:

"ostrzec chcialam Tych co wybieraja sie w podroz samolotem.
linie central wings
fakt, ze sa tanie, ale kiedy dolecicie tego nikt nie wie. nawet oni.
Ax juz 8 godzine czeka na samolot.
wiec ostrzegam."

"z warszawy?
proponuje zmienic linie jak najszybciej.
mial wyleciec o 8 rano, wlasnie wchodzi do samolotu. [22:00]
14 godzin czekania na samolot, ktory w tym czasie zrobil sto innych kursow.
dyzurny podsumowal to bardzo ciekawie: tak jest codziennie.
teraz tylko pozostala noc na londynskim lotnisku.
ehm."

"A Olga dzis rano poleciala o piatej, czekala godzine, ale to bylo w planie, doleciala spokojnie przed osma, wszystko okej."

nom..
te opoznienia czesto sie zdazaja? wie ktos?
bo kuszaca propozycja bilet za funta..

ja do ncl lecialam EasyJetem i wszystko bylo ok i punktualnie.
zastanawiam sie ktore linie wybrac na pozdroz powrotna
(jeszcze nie teraz ale bilet chcialam zarezerwowac)

Avatar użytkownika
Kamilka
Bywalec

  • Posty: 234
  • Dołączył(a): So 03 cze, 2006 10:51
  • Lokalizacja: Hartlepool

Pt 07 lip, 2006 17:26

Kamilka napisał(a):a ja mam pytanko
latal juz ktos liniami Centralwings?


Centralwings generalnie reklamuję się jako linia o podwyższonym standardzie w porównaniu do tanich lini (ma np. numerowane miejsca, i można sobie przy check-in wybrać miejsce np. przy oknie. Ja leciałem 2 razy (Hanover-Wawa rok temu i Edynburg-Wawa w zeszlym miesiacu) , ani minutki spóźnienia.

To o czy mowa to problem z Okęciem. Które zostało zbudowane do obsługi 3mln psażerów rocznie, a prawdopodobnie obsłuży 8mln. w tym roku. Oprócz tego, cześc terminalu jest wyłaczana w związku z rozbudową, a nowy terminal zamiast zostać oddany w tym roku, będzie w... przyszłym. Dzieją się wię dantejskie sceny nie tylko dla lecących tanimi liniami, a i rejsowymi. Poczytaj artykuł z wczoraj:
Dantejskie sceny na Okęciu
Bałagan na Okęciu. W kolejkach do odprawy trzeba stać nawet trzy godziny. Nawet półtorej godziny trzeba spędzić w korku tuż przed lotniskiem.
Najgorzej jest około południa, gdy z Okęcia odlatuje m.in. kilka samolotów za ocean, a także po południu w piątki. Wczoraj ok. godz. 12 korek samochodów jadących na lotnisko zaczynał się u zbiegu al. Żwirki i Wigury i Hynka. Zdenerwowani kierowcy wychodzili z rozgrzanych samochodów. Niektórzy zostawiali swoje auta na poboczu i na lotnisko szli na piechotę.

- Taki horror Porty Lotnicze fundują nam już od czerwca, gdy zaczął się szczyt wakacyjny. My spóźniamy się do pracy, a pasażerowie na samoloty - narzeka jedna z pracownic linii lotniczych, które mają biuro na Okęciu. Powodem korka są głównie zwężenie dróg dojazdowych przy rozbudowującym się terminalu i zbyt małe parkingi. Wczoraj wszystkie się zapchały. Jak na ironię porty zaczęły niedawno remont jednego z nich - ubyło miejsc dla blisko 200 samochodów. - To tylko w Polsce możliwe, że takie prace prowadzi się w wakacje - skomentował policjant, który próbował zapanować nad ruchem przed halą odlotów

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3465757.html

A apropo EasyJeta to ostanio miałem 1 godziene spóznienia, a przed ostatnio 3godz - na trasie Berlin-Newcastle

p.s. zdjecia z nowego Okecia
Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 07 lip, 2006 17:32

Aha, mówi się że nowy terminal na Okęciu, który zostanie oddany w przyszłym roku, już będzie za mały..... czyli znowu tłok, spóznienia, korki....ehhh ::admin

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 07 lip, 2006 22:07

ale terminal superrrrrr..................w wawie mam bliso do lotniska 10 min samochodem.jak bede leciala nastepnym razem to sobie poogladam

Avatar użytkownika
ewcia trojan
Weteran

  • Posty: 305
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 02:42
  • Lokalizacja: polska/warszawa/Portsmouth

N 09 lip, 2006 15:03

...lecz wszystko spoznione conajmniej o epoke!
Ale sprinterzy wprost do annalow historii XX wieku!

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Powrót do Forum ogólne