Kredyt lub pożyczka

Cz 11 gru, 2008 18:39

Witajcie.
Słuchajcie mam problem,mój chłopak ma stałą pracę, stałe dochody,posiada konto w banku Natwest i w tym banku chciał starać sie o niewielki kredyt. Powiedziano nam ze nie moze dostac kredytu gdyz ma konto "welcame" i aby starać sie o kredyt w tym banku musi mieć normalne konto przez przynajmniej poł roku a to "welcame" musi zamknąć. Zamnkąć tego konta nie chcę gdyż mogę za darmo przelewać pieniądze do Polski z niego. Poradzcie mi gdzie możemy ubiegac sie o jakąś pożyczke?Moze ktoś z Was brał jakiś kredyt i wie gdzie to załawic.
Z góry dziekujemy za odpowiedź :master: :master: :master:

Anna M.
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): N 02 wrz, 2007 22:53

Cz 11 gru, 2008 19:23

Konto "welcome" zostało stworzone głównie z myślą o osobach dopiero co przybyłych do u.k i z tego co wiem możecie starać się o ustalenie debetu do 100 funtów. Możecie starać się o kartę kredytową ale faktycznie ciężko będzie dostać kredyt na "ludzkich warunkach" czyli z oprocentowaniem poniżej 10%....
W Lloydsie można przejść na konto "Silver" na którym wysyłanie pieniędzy do polski wygląda tak samo jak z konta "welcome"
Warto też zapytać w banku o punkty zdolności kredytowej (im więcej tym gorzej, skala 1-9).
Jeżeli nie macie potwierdzenia zamieszkania w u.k przez ostatnie 3 lata to w obecnej sytuacji na świecie (credit crunch) dostanie kredytu gdziekolwiek będzie graniczyło z cudem.
Warto skorzystać z pomocy doradcy finansowego.

P.S niech mnie ktoś poprawi jak się mylę

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Cz 11 gru, 2008 20:56

A tutaj o zdolności kredytowej w Anglii
http://www.kredyt-hipoteczny.co.uk/arty ... score.html

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Cz 11 gru, 2008 21:31

tak jest w tym banku bo sama mam tam konto i pytalam o debet lub karte kredytowa ,a dzwoniac na infolinie dowiedzialam sie ze nie ma takiej mozliwosc ,dopiero sa prowadzone rozmowy na ten temat aby Polacy mieli mozliwosc debetu w tym banku tak wiec nic nie wskoracie

ducze
Rozkręca się

  • Posty: 88
  • Dołączył(a): Cz 20 wrz, 2007 17:08
  • Lokalizacja: kolbrzeg

Pt 12 gru, 2008 08:22

Karte kredytowa dostaniesz bez problemu, nawet jak nie masz payment profile (histori platnosci). Konto w banku nie ma nic do tego.

Jezeli chcesz aplikowac o inne karty kredytowe polecam:
http://www.tania-anglia.com/search.php?category=159701

http://www.kredyt-hipoteczny.co.uk/arty ... score.html - wymieniaja tylko skladowe z raportu kredytowego a nie opisuja dokladnie na jakich zasadach banki udzielaja ;-) czyli artykul woda. No i klamstwem jest punkt o wieku. Ktos wzial sobie raport experian/equifax przetlumaczyl naglowki i pomyslal, ze sobie napisze artykul :)

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES