Gniazdo NTL

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Wt 20 sty, 2009 14:29

Ile, gdzie i dlaczego tak drogo.
Wprowadziłem sie do mieszkania i mam tylko gniazdo BT, Czy istnieje jakas przejsciowka zeby dzialal mi net z virgin. Czy musze zamawiac gniazdo NTL. ( jaki koszt, itd)

Vodun


Wt 20 sty, 2009 20:55

Najpierw sprawdz czy Virgin jest dostepny w nowym miejscu zamieszkania? Mozna to zrobic na ich stronie po kodzie pocztowym. Jesli jest to musisz dzwonic i pytac o koszta. O przejsciowce nie slyszalem, ale wiem ze oferuje Virgin tez net po gniazdku BT, ale to nie jest typowy kabel tylko DSL - cos jak neostrada w TP wiec z transferem roznie bywa. Pozdrawiam!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Śr 21 sty, 2009 11:11

Tak myślałem, dzięki wielkie

[ Dodano: Sro 21 Sty, 2009 11:15 ]
Postcode check results

Your home is not in a Virgin Media cable area so you can't get our fibre-optic cable services, but you can get our National services.
National services up to 16Mb!

Our National broadband and phone services are available to all. Unlike our cable services, they're delivered down your phone line - in just the same way other companies offer it.

You can get nippy broadband and great value phone packages wherever you live.

Rozumiem, że tylko moge zamowic tel i wtedy podlacza mi gniazdo. Ale czy podlacza gniazdo NTL, czy moze jak mowisz BT( bo BT ja juz mam ) /? Musze isc i sie ich zapytac

Vodun


Śr 21 sty, 2009 16:14

Vodun napisał(a):Tak myślałem, dzięki wielkie

[ Dodano: Sro 21 Sty, 2009 11:15 ]
Postcode check results

Your home is not in a Virgin Media cable area so you can't get our fibre-optic cable services, but you can get our National services.
National services up to 16Mb!

Our National broadband and phone services are available to all. Unlike our cable services, they're delivered down your phone line - in just the same way other companies offer it.

You can get nippy broadband and great value phone packages wherever you live.

Rozumiem, że tylko moge zamowic tel i wtedy podlacza mi gniazdo. Ale czy podlacza gniazdo NTL, czy moze jak mowisz BT( bo BT ja juz mam ) /? Musze isc i sie ich zapytac


dadza Ci modem ktory podlaczysz do linii BT w zwiazku z czym oprocz oplaty za internet bedziesz placil tez za linie BT

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Cz 22 sty, 2009 13:41

Czyli rozumiem, odrazu lepiej wziać internet i telefon z BT a nie Virgin? WIesz moze ile wynosi oplaca za kozystanie z ich łącza (BT)

Vodun


Cz 22 sty, 2009 19:44

Wiec tak, ja posiadam gniazdko BT i internet z Tiscali. Za BT place okolo 11-12 funtow plus rozmowy. Dodatkowo wzielem rozmowy miedzynarodowe i do Polski dzwonie za 3 pensy za minute. Tiscali place 14.99 funtow, jak dobrze pamietam, transfer do 8 mb, dodam DO 8 mb, a w rzeczywistosci roznie bywa bo to DSL. Takze od Ciebie nalezy decyzja czy wezmiesz caly pakiet BT wraz z netem ( u kumpla dziala niezle) czy wezmiesz telefon z BT plus jakiegos innego dostarczyciela netu. Popatrz koszta na stronie BT i innych dostarczycieli netu. Pytaj jak cos wiecej, postaram sie odpowiedziec.
Pozdrawiam!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pt 23 sty, 2009 12:03

Troche nie rozumiem.
Jesli wezme telefon i net z Virgin to i tak musze placic jeszcze BT? NIe rozumiem troche:) Myslalem, że to juz sprawa miedzy Virgin i BT. Dziwne , ale dzieki za odpowiedzi

Vodun


Pt 23 sty, 2009 21:18

Hej! Jesli Virgin oferuje telefon i internet to mozliwe ze Virgin dogaduje sie z BT. W tym temacie nie orientuje sie. Mysle ze o to trzeba zapytac albo na infolinii albo np w Metro Center jest sklep Virgin. Jezeli nie ma telefonu Virgin to oddzielnie placisz za telefon BT i oddzielnie za net Virgin. Pozdrawiam.

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pt 23 sty, 2009 22:55

Bylem pytaem, musze placic 11F za tel z BT a potem wziac neta z Virgin, to nie wiem po co daja oferte ze mozna wziac razem z tel. Idioci

Vodun


Pt 23 sty, 2009 23:36

Vodun moze ta oferta cie zainteresuje skoro i tak jestes w non cable area ? ja mam od nich neta i nie narzekam mam opcje be unlimited 17.50 na mc+ oplata BT pozdro

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

So 24 sty, 2009 11:24

Vodun napisał(a):Ile, gdzie i dlaczego tak drogo.
Wprowadziłem sie do mieszkania i mam tylko gniazdo BT, Czy istnieje jakas przejsciowka zeby dzialal mi net z virgin. Czy musze zamawiac gniazdo NTL. ( jaki koszt, itd)


Taki mądry i zadaje pytania............szok\\

Virgi, mój Boże brak słów.,

Avatar użytkownika
MOLKA
Weteran

  • Posty: 287
  • Dołączył(a): Śr 26 mar, 2008 14:51
  • Lokalizacja: Sunderland

So 24 sty, 2009 13:32

Jeżeli jestes w areii cable nie musisz brać nic z BT,od razu możesz wziąśc telefon i internet z Virgin(wiem bo sama miałam internet z Virgin przez 2 lata).Jeśli jesteś w areii non cable musisz wziąśc telefon BT a internet jaki tam chcesz np.Tiscali,Virgin albo BT.Ja w chwili obecnej mam BT telefon i internet i coż czekam tylko na koniec kontraktu.Virgin to chociaż huczał ,a z Bt internet ciągle jakiś problem.Ale każdy ma swoje zdanie.Ja zachwalałam Virgin przez 2 lata zero problemów,a prędkośc do 4 mb,w Bt mam do 8mb a ledwo wyciąga 1mb :gaah: :gaah:
Virgi, mój Boże brak słów.,

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

So 24 sty, 2009 13:47

Molka okres się zbliża?

[ Dodano: Sob 24 Sty, 2009 13:47 ]
Dobra dzieki za odpowiedzi dam jakos rade :)

[ Dodano: Sro 28 Sty, 2009 17:44 ]
Jeszcze raz ja. Chce zamówić BT, w formularzu jest opcja czy mam neta od kogoś innego. Telefon z internetem kosztuje 25F, jak zaznacze, że mam neta to też kosztuje 25F. Chce wiedzieć jedno, czy jak zaznacze, że mam z Virgin internet czy oni mi też przyślą swój internet a z virgin bede mógł a nie musiał podpiąć.

Vodun


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do HOBBY UK

cron