Problem z kawa na wykladzinie

Śr 08 paź, 2008 18:22

Witam , mam problem jak w temacie czy moze znacie jakies firmy ktore sie tym zajmuja profesjonalnie w sunderlandzie lub z okolic ? Czy taka plama oznacza zabranie kaucji ???

zaplutek
Bywalec

  • Posty: 103
  • Dołączył(a): Cz 28 gru, 2006 22:21

Śr 08 paź, 2008 19:14

zaplutek napisał(a):Witam , mam problem jak w temacie czy moze znacie jakies firmy ktore sie tym zajmuja profesjonalnie w sunderlandzie lub z okolic ? Czy taka plama oznacza zabranie kaucji ???


Zapytaj tutaj:
http://www.polnews.co.uk/index.php/pols ... rania.html

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 08 paź, 2008 21:16

Ja polecam szczerze pianke Mr.Muscle. Przynajmniej z mojej wykladziny po tym plamy schodza rewelacyjnie. Co do kaucji, to wszystko zalezy od landlorda, albo agencji. Znajoma kiedys nie dostala kaucji bo przed wyprowadzeniem sie nie umyla okien...

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

Pn 13 paź, 2008 15:10

mozesz sam wypozyczyc sprzet pioracy,masz w B&Q,czy Homebase,od razu kupujesz tam srodek pioracy,sprobj...moze sie uda,z awypozyczenie za dobe placisz okolo 20£,i dodatkowo plyn.

Avatar użytkownika
marlenaruban
Weteran

  • Posty: 278
  • Dołączył(a): Cz 01 maja, 2008 17:11
  • Lokalizacja: Sunderland/kolobrzeg

N 01 lut, 2009 19:01

marlenaruban napisał(a):mozesz sam wypozyczyc sprzet pioracy,masz w B&Q,czy Homebase,od razu kupujesz tam srodek pioracy,sprobj...moze sie uda,z awypozyczenie za dobe placisz okolo 20£,i dodatkowo plyn.



tak,polecam w b&Q wypozyczyc na dobe ok 20-30 funa(chyba) DR.Rub ,profesjonalnie pierze i od razu wsysa wode,wiec dywan jest prawie suchy.u mnie poschodzily stare plamy ,chyba tłuszcz i kawa.polecam z ich srodkiem do czyszczenia,ale nie pamietam ceny .

Avatar użytkownika
Credo bar
Rozkręca się

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pn 11 sie, 2008 22:50
  • Lokalizacja: n c l

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES