Podatek w Polsce

N 01 lut, 2009 12:59

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.
Ostatnio jest głośno o abolicji podatkowej wiem ze termin upływa 6 stycznia tego roku. Chciałbym zapytać jakie są wasze opinie na ten temat. Ja osobiście chcę skorzystać ale jest to nieco trudne ponieważ cały czas przebywam w Anglii. Proszę o przydatne informacje na ten temat .
Dziękuje ::wales

njaro
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): N 30 lip, 2006 16:23

N 01 lut, 2009 13:16

njaro napisał(a):Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.
Ostatnio jest głośno o abolicji podatkowej wiem ze termin upływa 6 stycznia tego roku. Chciałbym zapytać jakie są wasze opinie na ten temat. Ja osobiście chcę skorzystać ale jest to nieco trudne ponieważ cały czas przebywam w Anglii. Proszę o przydatne informacje na ten temat .
Dziękuje ::wales


chcesz skorzystac a piszesz, ze termin uplywa 6 stycznia tego roku :):):):)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Pn 02 lut, 2009 01:04

hehe

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pn 02 lut, 2009 15:27

Termin abolicji upływa 6 lutego, a nie 6 stycznia. Ja skorzystałam z tego prawa i złożyłam w US PIT o zwrot podatku zapłaconego za 2006 rok. Uważam, że każdy kto zamierza wrócić kiedyś do Polski powinien z tego skorzystać. Jeżeli nie rozliczaliście się z podatku, to wystarczy złożyć PIT o wysokości dochodu. To jest ostatnia szansa, żeby w przyszłości uniknąć nieprzyjemnych kontaktów z US.

Avatar użytkownika
frezja
Rozkręca się

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): N 20 lip, 2008 18:56
  • Lokalizacja: Gateshead

Pn 02 lut, 2009 15:56

Wniosek o abolicje i odpowiednie dokumenty mozna bylo takze przeslac poczta,ale i tak nie zdazysz juz tego zrobic do piatku 6 lutego.

mmk
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): Pn 15 wrz, 2008 14:16

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES