Szukam pracy w Newcastle

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 13 lip, 2006 15:55

Witam jesli ktos ma jakies stanowisko pracy wolne dla solidnego Polaka prosze o kontakt: 07757303235. Pozdrawiam Szymon

Fuber
Rozkręca się

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Wt 11 lip, 2006 13:49
  • Lokalizacja: Slupsk

Cz 13 lip, 2006 19:05

W dzisiejszej Chronicle było że poszukują 50 pakowaczy, co prawda w Blyth, ale dojedziesz w razie jakbyś nie znalazł nic w NCL...
tel ((0191)260 4459 aby umówić się na interview
ogłoszenie na stronie 25 w dodatku praca

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 14 lip, 2006 08:38

Rychu,ale to praca do godziny 3 rano i wowczas nie ma zadnego miejskiego transportu.Dzwonilem do nich przed chwila.
Moze bylby ktos z samochodem i zabieralby kolezanke z Wallsend?Koszty do rozliczenia,a i taniej wyszly by dojazdy,gdyz nie ma jak podjac tej pracy bez transportu.
Prosze o odpowiedz.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pt 14 lip, 2006 14:23

Tak mam ta gazete ale jak do nich dzwonie prosza abym zostawil im jakis kontakt do mnie zostawiam numer telefonu ale i tak nie oddzwaniaja.

Fuber
Rozkręca się

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Wt 11 lip, 2006 13:49
  • Lokalizacja: Slupsk

So 15 lip, 2006 06:56

Z tym oddzwanianiem to wlasnie tak jest.
Ja poprostu myslalem,ze jezeli ze mna babka normalnie rozmawiala to z Toba tak porozmawia rowniez,ale jak widac to jakas sciema;uslyszala,ze nie jestes swojak i sciemnia poprostu.A tego nikt ich nie jest w stanie nauczyc...Ucza sie od dziecka;nie mowic rzeczy przykrych za wszelka cene.Reszte sobie dopowiedz albo dzwon i podawaj inne dane,ze kolega dzwonil wczoraj itd.itp.-sciemniaj rowniez i Ty!Nie mniej skrupolow,bo oni nie maja.Wcisna Ci kit,kiedy bedziesz potrzeby,a ostudza,kiedy przestaniesz.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

So 15 lip, 2006 13:34

spoko dzieki za rade :) a tak pozatym gdzie mam isc zeby zaczac lapac stopa do polski :P ?

Fuber
Rozkręca się

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Wt 11 lip, 2006 13:49
  • Lokalizacja: Slupsk

Pn 17 lip, 2006 15:27

No wiesz jestes drugi,ktory stopem...Tamten jednak przybyl tutaj stopem na dwa rzuty z Poznania i sie bardzo dobrze tutaj urzdzil,jesli chodzi o prace.
Zna jezyk,ale mial 100£ wyjezdzajac z Poznania.Podziwiam go do dzisiaj.Mial chlopak sile przebicia,a i bardzo duzo sily do pracy i wrocil ze sporymi pieniedzmi do kraju.
Nie mam pojecia,gdzie tu sie chodzi na stopa,ale ja jezdzilem z Tir-owcami.Takich mozesz spotkac na stacjach benzynowych usytuowanych poza miastami i przy glownych trasach.Zorientuj sie na mapie...
Powodzenia i mam nadzieje,ze jeszcze po drodze cos namierzysz;jest przeciez lato :lol:
::wales

bary


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Powrót do Forum ogólne