Nawigacja Navman s70 3d

Pn 29 wrz, 2008 11:56

Mam nawigację jak wyżej.Jest bardzo fajna,niestety mały problem -nie ma mapy polski.Odblokowałam gps programem MIO unlock,ale nie wiem jak wgrać teraz automapę.Czy ktoś umiałby mi pomóc?będę wdzięczna ,bo za niedługo wybieram się pierwszy raz autem do Polski.Pozdrawiam :)

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Pn 13 paź, 2008 18:16

http://navmanunlocked.wikispaces.com/Unlock


i wszystko śmiga, AM 5 bez problemu odpala się od razu i mieści się w
wewnętrznej pamięci.

generalnie chodzi o to, żeby nagrać na jakąś kartę SD pliki, które są
na tej stronce (dla serii S jest osobny zip do ściągnięcia) i
postępować wg opisu tj nagrać to na kartę, włożyć do urządzenia i
zrestartować.
Wtedy odpala sie już za każdym razem Windows ce 5, dość okrojony, ale
bez problemu da sie stworzyć odpowiednie skróty. opis jest tez na tej
stronce.
Na Europę wschodnia najlepiej wgrać Igo 8 , jest do ściągnięcia z peba.

Z tego co zauważyłem jest to klon mio moov, navmana produkuje firma mitac, czyli producent mio.
Pomimo tego , ze urzadzenie nie ma naklejki licencyjnej, pracuje w oparciu o system Windows CE 5.0.
Installation (via Emulator)
Launch the Windows Mobile Emulator and connect it to ActiveSync, via the Device Emulator Manager.
Start the installation of AutoMapa by running Setup.exe on your Desktop PC.
When installation has completed on the emulator, copy the [AutoMapa EU] folder to the Navman's storage card.

Place the Maps inside the [StorageCard\AutoMapa EU\Maps] folder
EG [StorageCard\AutoMapa EU\Maps\UK_IE]

Part 2: Replace the WM5 version with WinCE 4.2
Installing to the emulator will produce the Windows Mobile 5.0 version of AutoMapa. This version cannot run on the Navman. To solve this, you will have to copy wce42Am.exe, AutoMapa EU.exe, and the remaining files from [...\program\ppc\WCE42] to the [StorageCard\AutoMapa EU\] folder. Once this is done Automapa will work on the Navman.

Notes:
Exit the program before switching the power off.
v5.1 and v5.0 Maps are not cross compatible. Use the right map with the right program.

Vodun


Wt 14 paź, 2008 17:45

Odblokowałam bez problemu unlockiem.Gorszy problem wystapil kiedy chcialam wgrac automape na karte sd.Wogole jej nie widzial gps.Dlatego,że miala duzy problem z programem Activesynch,wogole nie chcialo mi gps wykryc.Po ktoryms razie zadzialalo i wgrałam automape.Wszystko myka,jedynie musze dopracowac jak utworzyc skroty na pulpicie startowym bo z tym maly problem.Poprostuzeby uruchomic Am musze wejsc w ustawienia i z skrotu exe.uruchamiac.Dzieki za pomoc

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wt 14 paź, 2008 18:21

Skróty:
Aby dodać ikonę na pulpicie, korzystamy ze stronki:
http://strangeraeons.f2s.com/counter.html
wpisujemy na niej ścieżkę do pliku, np.
"\My Flash Disk\iGO8\iGO8.exe" < Jeżeli program jest na pamieci nawigacji
"\Storage Card\iGO8\iGO8.exe" < jeżeli jest na karcie
oraz klikamy calculate. na dole pokaze sie skrot, ktory wklejamy do notatnika i zapisujemy z koncowka .lnk (nazwe wpisujemy taka jaka chcemy na deskopie). wrzucamy plik .lnk na nawigacje:
do Unlock\Desktop\ jeżeli chcemy mieć na pulpicie
lub do Unlock\Programs\ jeżeli w menu start

Moze pomoze :)

Vodun


Wt 14 paź, 2008 20:18

Wielkie dzieki,ja skrot zrobilam ale nie chcial dzialac.Widocznie popelnilam blad jutro napisze ciczy udalo mi sie juz utworzyc ten skrot. :master: :master:

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Cz 02 kwi, 2009 00:04

automapy nie mozesz wgrac na SD, musisz ja miec wgrana w pamiec systemowa, inaczej urzadzenie jej nie odnajdzie.
Ja wgralem do swojego navmana mapamap 4.0, ale gryzie sie z oprogramowaniem oryginalnym, musisz wejsc przez windows i ja odpalic, automatycznie sama sie nie wlaczy
A swoja droga wielka szkoda ze navman nie ma polskich map, mam navmana 530i juz 4 lata i niezamienilbym na inna, tomtomy sie kryja

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do MOTO UK