jak dostac sie do college profilowanego, ratujcie

Śr 01 kwi, 2009 01:56

czesc. bardzo prosze o pomoc. skonczylam w polsce liceum ze srednimi wynikami. mature zdalam, ang. podstawowy 89 procent. nie jest najgorzej ale jeszcze duzo mi brakuje. dlatego wlasnie chcialabym rozpoczac nauke w uk ale nie idac odrazu na studia tylko najpierw do college. nie z jezykiem angielskim tylko na konkretny kierunek po ukonczeniu ktorego moge isc na studia. taki college jak dobrze sie orientuje jest 3 letni. czy ktos mi moze powiedziec jakie wymagania musze spelniac zeby sie dostac, gdzie isc i co powiedziec zeby pani przyjmujaca nie wcisnela mi znowu kursow 2 tygodniowych. chcialabym jakis kierunek artystyczny. i jeszcze czy mozliwe sa lekcje wieczorowe badz w weekendy? bo pracuje od 8.30 do 18. ewentualnie prace moge zmienic. nauke chcialabym rozpoczac od wrzesnia. bardzo prosze o pomoc,

zuzkakropka
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 01 kwi, 2009 01:47

Cz 02 kwi, 2009 19:09

sprawdz sobie Prywatne Wiadomosci :p

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 05 kwi, 2009 04:57

Jesli powaznie myslisz o studiach idz na foundation year. Szukasz kierunku i najblizszego univerku. Sprawdzasz czy jest foundation i sie zapisujesz (nie wiem jak wyglada sprawa z art). Mozesz isc np. do College'u gdzie kursy masz 2 letnie i zdobywasz National diploma(cholera wie jaki to odp. do pl). Rozwijasz swoje portfolio bo kryteria przyjedz na art. odbywa sie dodatkowo jako interview gdzie musisz przedstawic portfolio. A teraz zastanow sie czego ci brakuje, zadzwon do Uni i powodzenia.

Avatar użytkownika
hursamir
Bywalec

  • Posty: 201
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 09:13
  • Lokalizacja: Slask

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA