sama mama w Newcastle

Śr 01 kwi, 2009 12:28

hej zastanawiam sie co moze zrobic dziewczyna ktora zoastala sama w ciazy tzn kiedy zwiazek nieprzetrwal a ona nie ma najmniejszego pojecia co zrobic ? do kogo powinna sie zwrucic , jesli nawet nie ma wlasnego mieszkania tylko wynajmuje a wiadomo ze nie bedzie wiecznie wynajmowac mieszkania bo kto chce miec w swym domu matke z dzieckiem:( za Wasze odpowiedzi bede bardzo wdzieczna :)

Mariolas
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Wt 10 mar, 2009 14:13
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 01 kwi, 2009 13:18

Zglos sie do swojego Councilu, opowiedz o swojej sytuacji. Powinnas dostac mieszkanie councilowskie. Albo udaj sie do CAB, oni rowniez powiedza Tobie, o co powinnas sie starac i co Ci sie nalezy w takiej sytuacji.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Cz 02 kwi, 2009 16:26

myślę podobnie jak Lucy ,że do councilu trzeba się udać,albo jesli jest w ciązy to pewnie chodzi do lekarza (przynajmniej ja chodziłam )połoznej jak opowie o sytuacjii w jakiej sie znalazła na pewno pomoże no i głowa do góry musi byc dobrze :-)

Avatar użytkownika
maja84
Rozkręca się

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): N 30 wrz, 2007 11:01
  • Lokalizacja: Newcastle/woj.śląskie

Cz 02 kwi, 2009 17:10

maja84 napisał(a):myślę podobnie jak Lucy ,że do councilu trzeba się udać,albo jesli jest w ciązy to pewnie chodzi do lekarza (przynajmniej ja chodziłam )połoznej jak opowie o sytuacjii w jakiej sie znalazła na pewno pomoże no i głowa do góry musi byc dobrze :-)


co do poloznej to owszem pomoze jej ....moze ja skierowac do domow takich gropowych gdzie mieszkaja samotne matki..maja wspolne kuchnie,lazienke..a w pokoju moze jej sie uda miec samej albo z towarzyszka... wiec jesli jej odpowiada to niech opowie poloznej..bardziej bym sie sklonila isc do cansilu i tam probowac o mieszkanie...powidzenia

Avatar użytkownika
OoLiViaA
Bywalec

  • Posty: 189
  • Dołączył(a): Wt 29 sty, 2008 13:14

Pt 10 kwi, 2009 08:16

hej
złóż wniosek o mieszkanie na stronie albo udaj sie tam osobiście:
http://www.yourchoicehomes.org/projector/page/cbl-home
Powodzenia ;)

Avatar użytkownika
tiger_uk
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 07 lut, 2007 07:14

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do RODZICE