pediatra

Pn 20 kwi, 2009 10:55

Witam. Szukam lekarza dziecięcego(pediatra), który przyjmuje na Benwell. Jeśli macie dokladne namiary proszę piszcie.

anuszka
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 16 kwi, 2009 16:23
  • Lokalizacja: newcastle upon tyne

Pn 20 kwi, 2009 20:02

Do pediatry musisz miec skierowanie od GP.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pn 20 kwi, 2009 21:03

Na wizyte ze skierowaniem niekiedy trzeba dlugo czekac. Jezeli to cos pilnego, zawsze mozesz pojechac do szpitala na emergency, tam powinien byc pediatra.

ggate
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): So 10 sty, 2009 14:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Cz 23 kwi, 2009 00:50

ggate ...do szpitala...nie wiem jakie wy macie doswiadczenia, i moze to tylko "nasz" szpital, ale gdyby cos mi sie stalo to wole jechac na lotnisko, wsiasc w samolot do polski, zarejestrowac sie rano w przychodni NSZ a i tak bedzie to krocej trwalo niz czekac tu na pomoc
NHS absouletly rubbish

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

Cz 23 kwi, 2009 08:25

Nie mam az tak zlych doswiadczen z NHS (np. prowadzenie ciazy i porod wspominam b. dobrze). Jak mi sie nie podobala midwife i moj pierwszy GP to ich po prostu zmienilam.
Poza tym lekarzom sie nie narzucam ;)
Natomiast moj maz mial kilka razy do czynienia z emergency w JCUH w Middlesbrough i jest bardzo zadowolony. A z pobytu w szpitalu w szczegolnosci!!! Przy tym ma porownanie z polskim szpitalem...
Wiec roznie to bywa, a w Polsce tez mi sie nie raz zdazylo trafic na durnia lekarza...
i o ile z wlasna choroba moze bym i ryzykowala podroz do PL , to dla dziecka napewno najpierw probowalabym znalezc pomoc tutaj.

Ale w sumie to zdrowka zycze - zeby nie trzeba bylo sie przekonywac na wlasnej skorze jak to jest z NFZ czy NHS ::wales

ggate
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): So 10 sty, 2009 14:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Cz 23 kwi, 2009 11:14

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi

anuszka
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 16 kwi, 2009 16:23
  • Lokalizacja: newcastle upon tyne

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do RODZICE