co dla samotnej matki w uk

Pt 24 kwi, 2009 13:27

nic nienaopowiadalam poprostu szkoda mi dziewczyny -tyle jest moja dobra przyjaciolka i tyle -rodzina sie odwrocila ,koles tez jest sama nie ma z nikad pomocy czy to dziwne? :)

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pt 24 kwi, 2009 14:19

Nie, to nie jest dziwne, a my poprostu staramy sie Tobie wytlumaczyc, ze zycie samotnej matki nie wyglada tu tak rozowo jak sie wydaje, niestety trzeba sobie prawo do pewnych rzeczy wypracowac, a i wtedy nie jest latwo.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pt 24 kwi, 2009 14:38

zgadzam sie z Lucy zawsze na początku jest cięzko i trzeba coś sobie wypracować zeby potem był lepiej:)

ewelina.w
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): Śr 06 sie, 2008 14:37
  • Lokalizacja: Darlington

Pt 24 kwi, 2009 15:39

Ja sie tez zgadzam z ande. Tez uwazam, ze to lekkie wyludzenie. Jak dla JC, czy IR bedzie wygladala polka, ktora przylatuje w ciazy, nigdy tu nie pracowala a chce benefity :gaah: :gaah:

Dziwne, ze w ogole o tym myslisz.... a skoro tutaj jest tak rozowo, to dlaczego nie zaadoptujesz dziecka z Afryki i nie zapewnisz mu tego, czego tam nie ma.....

Miejcie ludzie troche ambicji.... benefity w UK to nie wszystko.... dlaczego wiekszosc chce zamiast pracowac, uczyc sie jezyka, podnosic swoich kwalifikacji otrzymywac marne pieniadze od panstwa???

Skoro nieroby w POlsce nie mogly sobie poradzic, bo Polska nie placi, to przylecieli tutaj, zeby zyrowac na nas - podatnikach....

Dla mnie to smieszne, ale to moje zdanie...

P.S tak troszke off topic :lol:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pt 24 kwi, 2009 21:27

Dokładnie tak jest !!! Szkoda tylko, ze nie mozna z tym nic zrobic... :-(
Najgorsze jest to, ze bardzo czesto wstydze sie za rodakow... !!! Załosne...

naola
Bywalec

  • Posty: 157
  • Dołączył(a): Pt 11 lip, 2008 11:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

So 25 kwi, 2009 08:58

1. dziecka z afryki niebede adoptowac, gdyz moge miec swoje jesli bede miala na to ochote narazie jest ich 2ka łobuzow i wystarczy
2. faktycznie to byl glupi pomysl ze sciagnieciem kolezanki --przyznaje po przemysleniu :(
3. i tu sie rozpisze bo troszke mnie ktos zdraznil --dlaczego wstyd wam za rodziny przyjezdzajace do uk i bioracce benefity??? przeciez kazdy ma do tego prawo jestesmy w ue i mamy takie same prawa jak anglicy czy inni tu zyjacy ... przyjezdzajac tu do meza z 2 dzieci umialam powiedziec po angielsku nie ,tak ,dziekuje, prosze --mialam wielkie opory,zeby tu przyleciec to byl skok na glebine ,,nieutopilam sie choc niepowiem ciezko bylo --uczylam sie jezyka z plyt ,ksiazek -- dzieki pomocy niektorych ludzi udalo mi sie pozalatwiac wszystkie formalnosci gdyz maz pracowal od rana praktycznie do nocy--w tej chwili jestem w stanie sie dogadac - jeszcze jest mi ciezko, ale juz sie dogadam z anglikiem --pewnie gdybym miala wiecej czasu na nauke gdyby nie dom ,dzieci bylo by juz lepiej i gdyby byl bezposredni kontakt np w pracy --niestety niejestem w stanie podjac pracy bynajmniej niebylam do tej pory z powodu ciaglych chorob mojego syna i operacji i konplikacji po nich----dlatego nierozumiem dlaczego jest wasze takie dziwne rozumowanie --ze wstyd wam za polakow ktorzy przyjezdzaja tu brac benefity --ja biore bo mi sie naleza --moj maz takze ma odciagany podatek nie tylko wy jestescie podatnikami --ten kto niepracuje niedostanie benefitow wiec co was tak boli ???bo nierozumiem ----milego dnia :)

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

So 25 kwi, 2009 11:06

madziusiek21 napisał(a):1. dziecka z afryki niebede adoptowac, gdyz moge miec swoje jesli bede miala na to ochote narazie jest ich 2ka łobuzow i wystarczy
2. faktycznie to byl glupi pomysl ze sciagnieciem kolezanki --przyznaje po przemysleniu :(
3. i tu sie rozpisze bo troszke mnie ktos zdraznil --dlaczego wstyd wam za rodziny przyjezdzajace do uk i bioracce benefity??? przeciez kazdy ma do tego prawo jestesmy w ue i mamy takie same prawa jak anglicy czy inni tu zyjacy ... przyjezdzajac tu do meza z 2 dzieci umialam powiedziec po angielsku nie ,tak ,dziekuje, prosze --mialam wielkie opory,zeby tu przyleciec to byl skok na glebine ,,nieutopilam sie choc niepowiem ciezko bylo --uczylam sie jezyka z plyt ,ksiazek -- dzieki pomocy niektorych ludzi udalo mi sie pozalatwiac wszystkie formalnosci gdyz maz pracowal od rana praktycznie do nocy--w tej chwili jestem w stanie sie dogadac - jeszcze jest mi ciezko, ale juz sie dogadam z anglikiem --pewnie gdybym miala wiecej czasu na nauke gdyby nie dom ,dzieci bylo by juz lepiej i gdyby byl bezposredni kontakt np w pracy --niestety niejestem w stanie podjac pracy bynajmniej niebylam do tej pory z powodu ciaglych chorob mojego syna i operacji i konplikacji po nich----dlatego nierozumiem dlaczego jest wasze takie dziwne rozumowanie --ze wstyd wam za polakow ktorzy przyjezdzaja tu brac benefity --ja biore bo mi sie naleza --moj maz takze ma odciagany podatek nie tylko wy jestescie podatnikami --ten kto niepracuje niedostanie benefitow wiec co was tak boli ???bo nierozumiem ----milego dnia :)

::aplauz ::aplauz

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

So 25 kwi, 2009 11:21

::aplauz ::aplauz

Avatar użytkownika
sweetbaby31
Bywalec

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Cz 16 sie, 2007 13:00
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES