Kiedy kolejna impreza typu Hip Hop???

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

So 29 lip, 2006 09:46

Jak mogles nie slyszec? Przeciez tak duzo o tym bylo na forum: http://www.ncl.to.pl/forum/viewtopic.ph ... ight=#3073
Chyba ze netu nie miales :wink:

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

So 29 lip, 2006 10:07

No na tym to bylem myslalem ze cos jeszcze po tym bylo ;) A propo da ktos jakies fotki bo ostatnio nikt mi nic nie przeslal :(

Avatar użytkownika
David17
Bywalec

  • Posty: 216
  • Dołączył(a): Pn 27 lut, 2006 23:35
  • Lokalizacja: NCL

N 30 lip, 2006 14:20

Łucja napisał(a):mlodzi lubia hh i na takowy koncert chcieli by pojsc, starsi wiekiem uzytkownicy forum woleli by co innego.

co to w ogole znaczy - ze starsi nie sluchaja hh ( bo co), gowno prawda - po pierwsze dowiedzcie sie ludzie trohe o tej muzie, a dopiero krytykujcie.
co do innego typu muzyki - to nie mam osobiscie nic przeciwko by odbyl sie jakis koncert, w koncu nie kazdy na to musi isc.
Lucja jezeli chcesz powiedziec ze jestes po 60-ce, to przykro mi i moze to nie jest forum dla ciebie.
Pozdrawiam wszystkich fanow muzyki - kazdego gatunku
PEACE

basqiet
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Wt 25 kwi, 2006 19:17

N 30 lip, 2006 14:37

basqiet najpierw uwaznie przeczytaj caly watek i zrozum o czym byla rozmowa, a dopiero potem zastanow sie czy cos pisac.
chodzilo o to, ze nie wszyscy z nas slychaja hh i niektorzy chcieli by posluchac innej muzyki, a moje stwierdzenie, ze starsi wiekiem uzytkownicy forum woleliby co innego poslychac, dotyczylo tych osob,
ktore braly udziel w tej dyskusji. poczytaj dokladnie, a zrozumiesz...

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

N 30 lip, 2006 15:31

Łucja ty chyba tez do konca nie zrozumialas mojego zapytania bo ja sie nie pytalem kto co czego chce sluchac tylko kiedy bedzie impreza hh. Pozdro

Avatar użytkownika
David17
Bywalec

  • Posty: 216
  • Dołączył(a): Pn 27 lut, 2006 23:35
  • Lokalizacja: NCL

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do Forum ogólne