O co chodzi , stłuczka

Cz 23 lip, 2009 11:02

witam , jadac do sklepu po mało ruchliwej drodze , jechał przede mna samochod dosc wolno nagle stanol ja byłem w odleglosci 50 metrow moze ja tez stanolem i zaczol cofac no i walnol we mnie , wysiadl i poznalem go odrazu mechanik z warsztatu zaczol sie tluamczyc ( mam rejestracje uszkodzona i przod lekkei rysy ) pojechalem z nim do warsztatu i obiecal wszystko zrobic ( mam na papierze ) o co chodizlo w takiej sytuacji ???

zaplutek
Bywalec

  • Posty: 103
  • Dołączył(a): Cz 28 gru, 2006 22:21

Cz 23 lip, 2009 12:08

no to ja tak sobie myślę że miałeś szczęście bo stuknoł cię mechanik a co by było gdyby to był ksiądz :mrgreen: zamiast naprawy,pewnie wysłuchałbyś kazania, dostałbyś błogosławieństwo i jeszcze byś musiał zapłacić co łaska :mrgreen: (przepraszam za żarcik,bez urazy)To stłuczka jak ich wiele ale to chyba dobrze że gość sie podjoł naprawić szkody tym bardziej że do końca nie naświetliłeś sytuacji napisałeś może sie zatrzymałem,a on zaczoł cofać chyba do końca nie wiadomo jak to było ale najważniejsze że nic nikomu sie nie stało :D

Avatar użytkownika
selena
Weteran

  • Posty: 276
  • Dołączył(a): Pn 08 gru, 2008 11:08

Cz 23 lip, 2009 12:56

Napisze jeszcze raz krotko ;)

Ulica dwa samochody moj i tego typa ...
Jechałem za nim w dosc duzej odleglosci , na drodze były ograniczenia predksoci w postaci tzw kocich łbów ja jako ostrozny kierowca bardzo zwolnilem on szybko przejechal i zrobila sie spora odleglosc jakies 50 metrow , nagle on stanol i zaczol cofac ja nie wiedziałem co robic zatrzymalem samochod było to bardzo perfidne z jego strony jak mnie stuknol odrazu cofałem myslalem ze cche mi fure ukrasc czy cos takiego ale jak poznalem go kim jest on rozniez odrazu mnie poznal to sie zatrzymalem , i zaczol sie tluamczyc ze kogos tam szuka itp. Mimo ze to lekka stluczka bylem w lekkim szoku , a to ze mnie wlanol specjalnie to jestem pewny ..

zaplutek
Bywalec

  • Posty: 103
  • Dołączył(a): Cz 28 gru, 2006 22:21

Cz 23 lip, 2009 18:40

Hmm... mechanik i sprowokowal kolizje... cos tu cuchnie - ja osobiscie bym u niego auta bez nadzoru nie zostawil!

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Cz 23 lip, 2009 20:57

moze faktycznie to byl przypadek,moze nie zauwazyl za ktos za nim jedzie......jesli zaoferowal sie ze naprawi to moze zaufac?znasz Ty dobrze tego faceta?wiesz jaki to fachowiec?no chyba ze jakas moze ksenofobiczna zagrywka

izolda
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): Śr 09 sty, 2008 21:48
  • Lokalizacja: koszalin/consett

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do MOTO UK