Taken In P/X To Clear - co to znaczy ?

Wt 21 lip, 2009 13:49

prosze o pomoc, ktos wie co autor (ogloszenie w auto trader) mial na mysli ?
pozdrawiam.

Avatar użytkownika
MaciekGEO
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Śr 15 mar, 2006 14:27
  • Lokalizacja: Wałbrzych, Washington

Wt 21 lip, 2009 15:06

MaciekGEO napisał(a):prosze o pomoc, ktos wie co autor (ogloszenie w auto trader) mial na mysli ?
pozdrawiam.


Jest taka stronka gdzie wpisujesz numer rejestr.auta i mozesz sprawdzic jego historię tzn.czy jest po wypadku,czy nie jest uszkodzony,zanim ktos kupi auto ktore widzi np na autotraderze chce wiedziec czy jest po wypadku,czy tez nie,wiem bo jak sprzedawałam auto,to pan w serwisie pokazał mi ta stronę,wpisał mój nr rej. i mu wszystko pokazało tzn ilu miał włascicieli,clear to zn ze był nietkniety i jest sprawny.
Jesli chodzi o to co piszesz moze to byc part/exchange czyli auto na zamiane,zostawiasz swoje,bierzesz w zamian inne. Mam nadzieje,ze choc po krutce rozwiałam twoje wątpliwosci..pozdrawiam

młoda
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): Cz 25 cze, 2009 09:03

Wt 21 lip, 2009 15:43

To znaczy że jak oddasz swój stary samochód (jeśli masz) to oni go wycenią (najczęściej niekorzystnie dla Ciebie) i dopłacisz tylko różnice w cenie.

mareq
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Pt 20 paź, 2006 11:21
  • Lokalizacja: tychy/sunderland

Cz 23 lip, 2009 13:57

chodzilo o to ,ze on byl wziety w rozliczeniu,
dzieki za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
MaciekGEO
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Śr 15 mar, 2006 14:27
  • Lokalizacja: Wałbrzych, Washington

Cz 23 lip, 2009 22:04

... a dokladnie, ze to auto bylo wczesniej wziete w rozliczeniu od innego klienta i teraz chca sie go pozbyc szybko i bez narzutu (czyli tanio sprzedac) ale tez bez jakiejkolwiek gwarancji.

perpublicobono
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Pt 13 lut, 2009 00:03

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do MOTO UK