Poszukiwany aktor do krotkiego filmu. Newcastle Upon Tyne

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Wt 28 kwi, 2009 14:48

Witam.

Planujemy zrealizowac w maju krotki film, ktorego bohaterem bedzie pracownik fabryki. Historia jest prosta, akcja rozgrywa sie w kantynie pracowniczej. Scenariusz nie zawiera zadnych dialogow czy monologow. Czysta gra aktorska jednej osoby.
Poszukujemy jednego aktora plci meskiej.

Jesli lubisz grac w filmach lub zawsze chciales sprobowac sie jako aktor, jest to szansa dla Ciebie.

Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy na contact@cinephotorooms.com z dopiskiem w tytule CASTING.

Do 17 maja podejmiemy decyzje, kto nadaje sie na ta role najbardziej. Zdjecia odbeda sie pod koniec maja.

Film krecony jest w ramach projektu no-budget z przeznaczeniem na festiwale filmowe oraz autopromocje naszej grupy oraz aktora.

Avatar użytkownika
foksiks
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Wt 21 kwi, 2009 12:52

Wt 28 kwi, 2009 22:29

Czysta gra aktorska jednej osoby.
Poszukujemy jednego aktora płci męskiej.

Raczej aktor chce coś powiedzieć.
Historia jest prosta, akcja rozgrywa sie w kantynie pracowniczej.
Moim marzeniem aktorskim jest zagrać siedzącego Polaka w jadalni. Może coś więcej o roli oraz jakich osób szukacie? Co dana osoba ma zrobić?

I chyba najważniejsze - wynagrodzenie!
Tak z ciekawości - czym się sugerujecie w wyborze "aktora"

Vodun


Wt 28 kwi, 2009 22:30

Acha i nie to, że się czepiam. Poprostu jestem ciekaw

Vodun


Śr 29 kwi, 2009 01:42

Gdybym myslal o wynagrodzeniu dla aktora nie pisalbym o tym, ze jest to projekt bez budzetu.

Nie kazdy aktor chcialby cos powiedziec, poza tym nie kazda rola czy film tego wymaga.
W tym przypadku sztuka bedzie zagrac role i odegrac ja dobrze nie mowiac ani jednego slowa tak, aby widz wiedzial co dokladnie mysli bohater.
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
foksiks
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Wt 21 kwi, 2009 12:52

Śr 29 kwi, 2009 01:46

Poza tym nie jest to film o Polaku siedzacym w kantynie. Mamy juz dwoch Anglikow chetnych do roli i wcale nie robi to nam roznicy. Wybierzemy osobe, z ktora bedzie nam sie latwiej pracowac i co najwazniejsze, po przeczytaniu scenariusza(prosilem zainteresowanych o kontakt mailowy), bedzie potrafila nas przekonac co do swoich umiejetnosci podczas zdjec probnych.

Avatar użytkownika
foksiks
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Wt 21 kwi, 2009 12:52

Śr 29 kwi, 2009 01:47

szkoda ze nie pracuje w fabryce, chyba wiem jaki bedzie final...ze polak przynosi ze soba kanapki i herbate w termosie, a anglik kupuje burgera i cole w burger-vanie :)
a tytul filmu "Dlaczego anglicy nie lubia kanapek"

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

Śr 29 kwi, 2009 02:02

Nie wiem czemu tak ciezko Wam sie mysli. Wcale nie szukamy Polaka, ktory pracuje w fabryce.

Pozostawcie ten watek osobom, ktore naprawde sa zainteresowane. Akcja filmu rozgrywa sie w kantynie bo tego wymaga scenariusz. My zajmujemy sie organizacja miejsca, krecenia i edycji natomiast osoba zainteresowana gra aktorska moze wziac udzial w projekcie artystycznym.

Bardzo prosze o konkretne posty w tej sprawie.

Avatar użytkownika
foksiks
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Wt 21 kwi, 2009 12:52

Śr 29 kwi, 2009 11:20

co najwazniejsze, po przeczytaniu scenariusza
Prosze o zamieszczenie scenariusza. I jeśli nie ma wynagrodzenia, powinnaś/eś napisać, że szukasz kogoś o pomocy w realizacji filmu. A nie wciskac jakieś, czy nie marzyłeś o aktorstwie. Absolutnie ja nic nie mam i życze powodzenia. Tylko dla mnie jest to niezrozumiałe. I dlatego prosiłem o więcej. Jeszcze raz powodzenia.

Vodun


Śr 29 kwi, 2009 14:33

Scenariusz nie jest po to, by go umieszczac na forum. Jesli ktos jest zainteresowany moze uzyskac wiecej informacji na maila oraz dostep do scenariusza. Przykro mi Vodun, ze tego nie rozumiesz. Moze gdybys faktycznie byl zainteresowany nie zadawalbys glupich pytan i wymadrzal sie:) Domyslam sie, ze nie jestes osoba zainteresowana wspolpraca, dlatego nie widze sensucelu dalszej dyskusji.
Pozdrawiam
Patryk

Avatar użytkownika
foksiks
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Wt 21 kwi, 2009 12:52

Cz 30 kwi, 2009 12:44

No odpowiedziałeś mi na pytania i dziękuję. Chciałem poprostu wiedzieć jak to wygląda od środka. Nie chciałem, żebyś uznał mnie za osobę, która się wymądrza. Powodzenia w realizaji

Vodun


Cz 07 maja, 2009 01:43

ja mam sporo czasu, więc mogę pomóc, choć nigdy nie grałem roli w filmie.
za to w życiu odgrywałem różne...

jeśli oferta aktualna to proszę o kontakt na priv

fizjonomia jak w avatarze :)
pozdro

Avatar użytkownika
stary
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pt 06 mar, 2009 20:49
  • Lokalizacja: Szczecin

N 26 lip, 2009 16:47

ciekaw jestem jak sie ta historia skonczyla : ) same znane osobistosci uczestniczace w dyskusji : )

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do HOBBY UK

cron