Kiedy dziecko moze isc do żłobka?

Pn 17 sie, 2009 09:35

hej,
czy ktoś wie jak tu wyglada przyjmowanie dzieci do żłóbka?
Moja kolezanka chce isc do pracy i nie wie co ma zrobic z malym jak dostanie prace z dnia na dzien albo wogole jak dostanie prace co zrobic z dzieckiem:
wiem,ze moze oddac opiekunce jak znajdzie fajna,ale czy ma jeszcze jakies inne wyjscie?
dziecko ma 12mies wiec w gre wchodzi pewnie tez żlobek ale czy z dnia na dzien moze je tam zostawic czy tu w Anglii tez sie rok wczesniej dzieci zapisuje(jak w Polsce:)
napisz jesji cos wiesz na ten temat:)

mamakocha
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Śr 04 mar, 2009 08:39
  • Lokalizacja: Gateschead

Pn 17 sie, 2009 11:02

My od przyszlego tygodnia dajemy mlodego do zlobka. Na poczatek bedzie chodzil raz w tygodniue na sesje popoludniowa. Koszt L15 za 5h (od 1 do 6) Mozna oddac dziecko na cale dnie od 8 do 6, wtedy koszt dzienny to L30. Nie ma dolnej granicy wiekowej. W cene wliczony jest lunch o 3. Mozna samemu przyniesc swoje jedzenie i wtedy opiekunki podadza o odpowiedniej porze.

Nasz synek akurat bardzo lubi dzieci i bardzo dobrze sie zaadoptowal od samego poczatku. Na razie ten tydzien chodze z nim na godzinke dziennie, zeby poznal dzieci, opiekunki i srodowisko, ale juz widze, ze problemu nie bedzie, bo od razu zostawia mnie w drzwiach i leci do zabawek i dzieci :mrgreen:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 17 sie, 2009 11:16

To zalezy od przedszkola ja daje dziecko do prywatnego ceny sa mniej wiecej zblizone wszedzie roznica jest taka ze prywatne sa male max 28 dzieci i jak jest wolne miejsce to mi sie udala z dnia na dzien. Cena taka sama pol dnia 15 caly 30.

DORA
Rozkręca się

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): Wt 11 gru, 2007 23:51
  • Lokalizacja: WASHINGTON

Pn 17 sie, 2009 17:24

W naszym zlobku jest w grupie tylko 12 dzieci i 3 opiekunki. Nie mozna dac dziecka z dnia na dzien, trzeba z gory zaznaczyc w jakie dni maluch bedzie chodzil... my czekalismy na miejsce jakies 3tygodnie.

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do RODZICE