Kosz

Pn 10 sie, 2009 19:22

monka napisał(a):musze w takim razie wtacic cos od siebie (no moze nie do konca od siebie bo z zapozyczenego konta ale do czasu jak nie odzyskam swojego nie mam wyjscia)

co do pana w pomaranczu to mial pewne plusy - liczyl punkty.
I to z cholerna dokladnoscia bo gotow byl przylac kazdemu w morde na wypadek gdyby ktos sadzil ze wynik jest inny hehe

a co do mojego kolejnego przyjscia to jesli tylko bedzie taka mozliwosc to bardzo chetnie znow sie tam pojawie.
fajnie bylo poznac kilka nowych osob i musze powiedziec ze meczyk byl na fajnym poziomie.
poziomem swojej gry sie nie przejmuje bo biorac pod uwage stan mojej kondycji to i tak wiekszosc czasu przesiedze na lawce rezerwowych wiec czekam na niedziele


dzieki Marek




Taaa...tylko, ze przy stanie 54-48 dla nich trafilem, a ten magik stwierdzil, ze jest 56-44[dla wyjasnienia - magik gral ze mna :/]
Kondycja sie nie przejmuj - wroci za 2-3tyg. Wszyscy to przerabialismy ;) Powiadomienia leca smsami ode mnie, wiec sie spodziewaj rychlo ;)


I w dalszym ciagu nikt sie nie przyznal....

rebelradiator


Pn 10 sie, 2009 21:44

rebelradiator napisał(a):Chcialbym sie dowiedziec, co za nieodpowiedzialny imbecyl przyprowadzil dzis tego troglodyte w pomaranczowym wdzianku???!!!
Darwin bylby szczesliwy poznajac tego !!!
Chcialbym przeprosic wszystkich, ktorzy mieli watpliwa przyjemnosc uczestniczenia w tym....widowisku. A juz szczegolnie Marka, ktory byl pierwszy raz i moze juz nie przyjechac przez tego klauna! Kurrrrrrrrrrrrrrrr...........


releblradiator: odpowiedź na pytanie "kto przyprowadził...?" jest pod samym nosem, a Ty tego nie zauważasz. Chciałeś promować koszykówkę, znajdować nowe osoby i z tego co słyszałem, bo niestety nie było mnie w niedzielę a żałuję, to było ich wreszcie sporo. Chdzą słuchy że był to świetny mecz, nawet sam rzeczony Marek pisze dośc humorystycznie o tym, a Ty się dąsasz jak małe dziecko.
Osiągnąłeś swój cel - więcej osób na koszu. Pytanie tylko czy tego naprawdę chciałeś.
Zauważam też, że w swoim późniejszym poście, wciąż szukasz winnego. Winny już jest. Pomyśl.
Jeżeli się rozpuszcza wici, śle sms'y, posty z informacją gdzie jest kosz i o której, trzeba się liczyć, że może się zdarzyć osoba, która ma inny styl grania, podejście i zachowanie. Moim zdaniem powinieneś był mieć to ryzyko wkalkulowane. Natomiast okazało się, że ktoś wszedł na Twoje podwórko i puścił brzydkiego bąka, a Ty zamiast śmiać się z tego i poprosić osobnika o opuszczenie boiska, nie byłeś w stanie zrobić nic więcej jak pójść do domu ze spuszczoną głową i obrzucać epitetami osobę/osoby których tożsamości nawet nie znasz. Straszne tchórzostwo.
Mogę Ci napisać, że Rafał to mój znajomy. Nie odpowiadam za znajomych ani za to jaki styl grania mają, co robią i jak się zachowują. Nie chodzę też z nimi na randki, przez dwa tygodnie wcześniej żeby sprawdzić czy przypadkiem nie będą zbyt agresywnie grali, ani nie proszę ich o to przed meczem.
W związku z tym uważam, że nie masz prawa nikogo obrażać.

Sprawy da się rozwiązywać polubownie. Można poprosić żeby delikwent nie przychodził już na mecze, można wyprosić gościa z sali jak coś jest źle. Ale wypisywanie inwektyw z ukrycia na forum to chańba.
Ja nie żywię urazy do Ciebie choć mógłbym, (nie wiem jak Mate) za niepochlebne słowa i inne komentarze.

Pozdro
Mike

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Pn 10 sie, 2009 22:01

Chcialem sie upewnic. Nie pisze "z ukrycia". Podejrzewalem - slusznie zreszta - i napisalem w smsie.
Promowac?! A skad Ty to wziales! Zapytales moze?
Nie. Ja chcialem kilka osob, ktore sa w stanie regularnie grac i wytrzymywac ze mna i innymi. I z racji tego ze to JA chcialem, uwazalem za absolutnie rozsadne konsultowanie ze mna ewentualnych zaciagow.
Angolom to nie przeszkadza i wiem o kazdym nowy - o ile sie pojawi - tydzien wczesniej.
Podstawowe zachowania. Skoro ktos odpowiada za organizacje czegos, powinien wiedziec z kim bedzie mial do czynienia.
Wiesz, dlaczego? Bo istnieje cos, jak regulamin. Osoba odpowiedzialna za nas, jest Nick, jako member tego badziewia. Regulamin nakazuje sportowe zachowanie na obiekcie. A jak sie zachowywal twoj funfel? Drac sie na Chrisa z lawki?
Nie bede smrodow targal po forum. Jest potwornie rozczarowany.

Jeszcze krotka uwaga:
promocja bylaby wtedy, kiedy napisal bym na forum: gramy tu, o tej i wiara! wpadac!
Nie napisalem.
Czy chcialem wiecej osob na koszu? A Ty? Do cholery! Gramy pol roku, zeby zrzucic calotygodniowy stres, a nie go poglebic!!!

rebelradiator


Pn 10 sie, 2009 22:12

rebelradiator napisał(a):Promowac?! A skad Ty to wziales! Zapytales moze?
Nie.


Słusznie piszesz rebelradiator - mój błąd.

rebelradiator napisał(a):Ja chcialem kilka osob, ktore sa w stanie regularnie grac i wytrzymywac ze mna i innymi. I z racji tego ze to JA chcialem, uwazalem za absolutnie rozsadne konsultowanie ze mna ewentualnych zaciagow.


Ja również, zasad nikt mi nie przedstawił, uważam, że skoro się ogłaszałeś na forum to osoby znajome jak najbardziej. Cóż tak jak pisałem - różnica charakterów.

rebelradiator napisał(a):Wiesz, dlaczego? Bo istnieje cos, jak regulamin. Osoba odpowiedzialna za nas, jest Nick, jako member tego badziewia. Regulamin nakazuje sportowe zachowanie na obiekcie. A jak sie zachowywal twoj funfel? Drac sie na Chrisa z lawki?
Nie bede smrodow targal po forum. Jest potwornie rozczarowany.


Jak się zachowywał, nie wiem, jak pisałem nie było mnie. Słusznie też prawisz, że smrodów ciągać nie ma co. A rozczarowani są chyba wszycy.

Mike

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Pn 10 sie, 2009 22:21

Wiem, ze Cie nie bylo.
Zostawmy to tak, jakby sytuacja miejsca nie miala. Szkoda nerwow.

rebelradiator


Śr 12 sie, 2009 04:29

rebelradiator napisał(a):Chcialbym sie dowiedziec, co za nieodpowiedzialny imbecyl przyprowadzil dzis tego troglodyte w pomaranczowym wdzianku???!!!
Darwin bylby szczesliwy poznajac tego !!!
Chcialbym przeprosic wszystkich, ktorzy mieli watpliwa przyjemnosc uczestniczenia w tym....widowisku. A juz szczegolnie Marka, ktory byl pierwszy raz i moze juz nie przyjechac przez tego klauna! Kurrrrrrrrrrrrrrrr...........


To ja jestem tym "nieodpowiedzialym imbecylem", ktory przyprowadzil chlopakow do skladu nie pytajac "szefa". Osobiscie mam bardzo odmienne odczucia co do ostatniej niedzieli, ale szanuje zdanie innych. Przepraszam zatem tych, ktorzy poczuli sie urazeni.

Mialem juz nie zabierac glosu w tej dyskusji, ale dla scislosci pisze, ze nie pojawie sie na koszu wiecej. Po prostu nie spodziewalem sie, ze po tylu wspolnych "wygranych" niedzielach, kiedy gralismy jeszcze w malutkim gronie, zostane w taki sposob potraktowany i wyzwany na forum.

Chyba, ze ktos uwaza, ze przyprowadzilem nowych ludzi do grania po to, aby zepsuc komus przyjemnosc, zrobic komus na zlosc? Mysle, ze Mike juz wyjasnil w tej sprawie sporo.

Mate

PS. Dzieki za te kilka miesiecy wspolnej gry.

Mate
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Śr 12 sie, 2009 03:55

Pn 31 sie, 2009 20:26

... ja tak z innej beczki troche...


DO rebelradiator :arrow: zabijesz mnie ale ja sie na koszu chyba nie pojawie bo kazda niedziele mam zajeta :roll: ale moze kiedys jednak okaze sie wolna i sie skusze przyjsc. :)
Pozdrawiam i mam nadzieje ze dozobaczenia kiedys na koszu! :mrgreen:

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Pn 31 sie, 2009 21:18

slonko napisał(a):... ja tak z innej beczki troche...


DO rebelradiator :arrow: zabijesz mnie ale ja sie na koszu chyba nie pojawie bo kazda niedziele mam zajeta :roll: ale moze kiedys jednak okaze sie wolna i sie skusze przyjsc. :)
Pozdrawiam i mam nadzieje ze dozobaczenia kiedys na koszu! :mrgreen:

Wernyhorzylem od poczatku, ze nie da rady :/ No coz...Moze ktoregos dnia... Jakby co - jestesmy umowieni na pw ;) :D

rebelradiator


Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do SPORT