nowy hardware, stary XP

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pt 04 wrz, 2009 23:15

Takie pytanko - czy jest mozliwe odpalenie XP na nowym PC? Wymianie ulegl caly PC. Xubuntu chodzi ze az milo ale XP sie resetuje a nie chce mi sie instalowac go od nowa. No tak juz mam ::piwo

Avatar użytkownika
hursamir
Bywalec

  • Posty: 201
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 09:13
  • Lokalizacja: Slask

Pt 04 wrz, 2009 23:27

hursamir napisał(a):Takie pytanko - czy jest mozliwe odpalenie XP na nowym PC? Wymianie ulegl caly PC. Xubuntu chodzi ze az milo ale XP sie resetuje a nie chce mi sie instalowac go od nowa. No tak juz mam ::piwo

Mam nadzieje, ze mozliwe ;) Sprobuje w niedziele :D Podobno jaja sa po zmianie mobo... :/

rebelradiator


So 05 wrz, 2009 11:53

Teoretycznie jest możliwe. Lecz jesli nie chcesz ryzykować utratą jakiś danych zrób poprostu naprawe systemu, który wymienia wiekszosc plikow systemowych, instaluje urzadzenia i zachowuje poprzedni rejestr i ustawienia . I o ile dobrze pamietam to OEM, i tak będziesz musiał aktywować tel.

Vodun


So 05 wrz, 2009 20:21

instalowanie nowego xp nie boli i nie szkodzi powaznie Tobie ani osobom w Twoim otoczeniu. mozna to zrobic bez utraty czegokolwiek w ciagu godziny :) bez zmartwien..

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

So 05 wrz, 2009 20:24

martinek77 napisał(a):instalowanie nowego xp nie boli i nie szkodzi powaznie Tobie ani osobom w Twoim otoczeniu. mozna to zrobic bez utraty czegokolwiek w ciagu godziny :) bez zmartwien..

Uhm..+ jakies 3 dni na doinstalowanie wszystkich gow***ch progsow, ktore sie wykrzacza. Ja go rozumiem - moj xpek dziala 3lata i jak bede musial doinstalowac cale to scierwo......
Odpale chyba acronisa przed niedziela :/

rebelradiator


So 05 wrz, 2009 23:08

"cale to scierwo" nastepne 3 godziny - max. najlepiej nie uzalezniac sie od maszyny :mrgreen:

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do HOBBY UK

cron