Na basen z maluszkiem

Śr 16 wrz, 2009 16:52

hej, czy ktos byl moze na krytym basenie z maluszkiem kilkumiesiecznym??? ja chcialabym sie wybrac z moim 6 miesiecznym synkiem na basen do north shields, czy ktos moze tam byl??? interesuje mnie jaka temperatura wody tam jest i czy maja jakies wyposazenie do wody dla malych dzieci, np.kółka.

kamila81
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Śr 13 maja, 2009 16:43
  • Lokalizacja: newcastle upon tyne

Śr 16 wrz, 2009 18:04

Ja byłam z małym synkiem,nie wiem czy jednak ci chodzi o Aqua park w North shields?Jeśli tam to woda jest w granicach 20 st,żadnych zabawek nie mieli wszystko miałam swoje.Niestety mój synek bał się dosyć głośnego szumu spadającej wody z różnych fontann i nie chciał wejść do wody.Płakał bardzo długo i siłą rzeczy wytrzymaliśmy tylko ze względu na starszą córeczkę a z nim niestety trzeba było siedzieć na brzegu basenu.Zyczę miłej zabawy :D
W porównaniu mogę ci powiedzieć,że byliśmy z synkiem na basenie w Washingtonie,woda bardzo ciepła,przyjemna ,mnóstwo zabawek dla dzieci i osobny basenik ,który miał 70 cm głęb.Malec tam był naprawdę zadowolony a byliśmy tam juz po aqua parku więc wiem na pewno że płakał bo w NS było za głośno dla niego.

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Pt 25 wrz, 2009 11:04

Ja w przyszlym tygodniu ide na besen z moja 4 miesieczna corka.
Basen znajduje sie w Sunderland w Fullwel dokladnie,basen generalnie jest przeznaczony dla dzieci i rodzin niepelnosprawnych,aczkolwiek wiem ze jest mozliwosc wejscia cena to 1£ za osobe dorosla i za maluszka to raczej nic.
Moj syn uczeszcza na ten basen,nie jest zbyt duzy,jest bardzo cieplo,woda nie chlorowana,bardzo mila atmosfera,bardzo atmosferycznie i spokojnie.
Moj syn ma autyzm wiec jezeli On kocha ten basen to pewnie Twoja dzidzia tez pokocha,i wiem ze maja kolka i zabawki dla dzieci.
Basen jest dosc ciezki do znalezienia,ale jak chcesz to dam Ci namiary :)
Marlena

Avatar użytkownika
marlenaruban
Weteran

  • Posty: 278
  • Dołączył(a): Cz 01 maja, 2008 17:11
  • Lokalizacja: Sunderland/kolobrzeg

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do RODZICE