Darmowe Biura Porad Prawnych.

Czy korzystasz lub korzystales z CAB?

Ankieta wygasła Cz 14 wrz, 2006 13:03

Tak i pomogli mi.
3
60%
Nie,nie wiedzialem o tej instutucji.
2
40%
Nie pomogli nikomu,kogo znam.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 5

Wt 15 sie, 2006 13:03

Otoz nie spotkalem na tym Forum zadnej informacji na temat darmowych porad prawnych w UK dla obywateli EU :o
Wielu oczekuje na apanaze,natomiast tuz pod nosem mamy oficjalne instytucje,ktore moga nas reprezentowac nawet przed sadami UK.oraz w przypadku wielu niejasnych dla nas sytuacjach prawnych zwiazanych z np.praca,agencjami,platnosciami itd.itp. :wink:
Nazywa sie ta instytucja:CITIZENS ADVICE BUREAU :!:
Z tego co sie orientuje to nawet ludzie nie mowiacy po angielsku moga korzystac z ich uslug proszac o interpretatora na spotkanie lub przez telefon 8)
Nie ma sie czego obawiac:mili ludzie :D
::wales

bary


Wt 15 sie, 2006 13:50

Temat Citizens Advice Bureau był poruszany nawet szeroko na starym forum w dziale Garść ważnych informacji.
Admin nie przeniósł informacji a link do starego Forum już nie działa.
Obrazek

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Wt 15 sie, 2006 14:11

Jesli nawet byl to byl bardzo malo czytelny,gdyz ja czytam to i stare Forum w dwoch zdaje sie wydaniach lecz nigdzie nie przeczytalem wyczerpujacych informacji na ten temat.W tym miejscu mysle,ze cos tu nie gra,a moze nie mam racji;tego nie wiem.
Uwazam natomiast,ze informacje ze strony ludzi probujacych wciagnac ludzi nie znajacych prawa w tzw.kanal:ja ci pomoge,jesli mi odpalisz... sa bardziej czytelne niz te,ktore sa bezinteresowne i to jest najsmutniejsze :(
Mimo wielu krytyk staram sie podpowiedziec innym co sam odkrylem albo anglicy mi podpowiedzieli,gdyz od tych ostatnich dowiedzialem sie prawie wszystkiego...smutne,ale prawdziwe.
::wales

bary


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron