data wydania prawa jazdy???

Pt 29 sty, 2010 19:24

Witam.wiem że ten temat był już poruszany wielokrotnie na forum,ale nie mogę znalezć odpowiedzi na moje pytanie. chcę wymienić polskie prawo jazdy na angielskie, i tu pytanie do osób które już wymieniły : jeżeli wymienie prawo jazdy na angielskie czy w miejscu- data wydania prawa jazdy- pozostanie data starego prawa jazdy,czy będzie obecna data wydania tu w Anglii?? to ważne np. podczas kupna ubezpieczenia! dzięki za odp. :D

Avatar użytkownika
Aman_19
Rozkręca się

  • Posty: 93
  • Dołączył(a): Wt 16 paź, 2007 20:04

Pt 29 sty, 2010 20:57

Aman_19 napisał(a):Witam.wiem że ten temat był już poruszany wielokrotnie na forum,ale nie mogę znalezć odpowiedzi na moje pytanie. chcę wymienić polskie prawo jazdy na angielskie, i tu pytanie do osób które już wymieniły : jeżeli wymienie prawo jazdy na angielskie czy w miejscu- data wydania prawa jazdy- pozostanie data starego prawa jazdy,czy będzie obecna data wydania tu w Anglii?? to ważne np. podczas kupna ubezpieczenia! dzięki za odp. :D



z przodu prawa jazdy jest data wydania dokumentu
a na odwrocie w tabeli z kategoriami data zdania egzaminu (czyli bedzie polska data) i od tego czasu liczy sie okres posiadania prawka

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Pt 29 sty, 2010 21:15

Dzieki za info bo bylem zatwardzialym przeciwnikiem wymiany prawa jazdy na angielskie ze wzgledu wlasnie na ubezpieczenie :shock: lata czlowiek tu siedzi a ciezko o porade w wydawaloby sie prostej sprawie. Nie bylo to dla mnie sprawa priorytetowa aczkolwiek warto wiedziec. Jeszcze raz dzieki i szacuneczek. Pozdro

mariusz
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): Śr 02 wrz, 2009 08:02
  • Lokalizacja: GATESHEAD

So 30 sty, 2010 18:48

Dzięki wielki nemec za odp. tak też przypuszczałem ,ale nie byłem pewny !! :D

Avatar użytkownika
Aman_19
Rozkręca się

  • Posty: 93
  • Dołączył(a): Wt 16 paź, 2007 20:04

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powrót do MOTO UK