Sniezny fotoreportaz do zrobienia

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 11 sty, 2010 23:04

Poszukujemy ciekawych zdjec zimy w Newcastle i rejonie polnocno-wschodniej Anglii do zbiorowego fotoreportazu w noworocznym wydaniu magazynu 2B North East. Foty wraz z opisem miejsca lub sytuacji i nazwiskiem autora prosimy wysylac na: 2B@nepco.org.uk do 19 stycznia. Z gory wielkie dzieki.

CzarnaMewa
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Cz 03 kwi, 2008 07:32
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pn 08 lut, 2010 00:13

Dziekujemy za nadeslanie zdjec ::aplauz - najciekawsze opublikowalismy w najnowszym wydaniu 2B North East, ktory juz od tego weekendu jest dostepny w naszych stalych miejscach dystrubucji :) .

CzarnaMewa
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Cz 03 kwi, 2008 07:32
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pn 08 lut, 2010 18:26

swietna fota autorstwa Justyny. brawo!
cala reszta tez wyjatkowa. chociaz... jak donosi strona glowna polnews nawrot zimy sie szykuje ;) tak wiec... aparaty w dlonie! tematy 'leza na ulicy' - jak mowi naczelna 2B ;)

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

Pt 12 lut, 2010 19:32

Po stokroć dzięki. Fotografia to moja choroba, z której nie chcę się leczyć ;). Marzę o studio tu w Middlesbrough. W sumie mam do niego prawie wszystko tylko brak mi wiary i takie opinie o moich pracach pokazują mi że mogę :). Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Jeżeli chcecie zobaczyć moje fotki to mam troszkę na Naszej Klasie w portfolio i moje początki na http://justine80.digart.pl/digarty/

justine80
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): Pt 12 lut, 2010 19:15

Pt 12 lut, 2010 20:59

i się nie lecz, ja też jestem chory ;) galeria ciekawa chociaż nie przepadam za makro

wg mnie najlepszy pan na ławce, pisze o digiart

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 7 gości

Powrót do Forum ogólne