tlumaczenie polskiego dypolu na angielski

Pn 05 lip, 2010 15:37

Witam,

Czy ktos sie orientuje jak jest z tlumaczeniem licencjata polskiego na angielski zeby stuidowac w angli?? Czy wystarczy przetlumaczyc sam dyplom czy indeks tez jest wymagany??
Prosze o nawietlenie tematu co dokladnie trzeba pzetlumaczyc na dana uczelnie i gdzie najlepiej to zrobic.
dziekuje, pozdrawiam

Omega
Rozkręca się

  • Posty: 50
  • Dołączył(a): So 18 paź, 2008 15:32

Pn 05 lip, 2010 16:44

Aby przetlumaczyc dyplom polski na angielski dokumenty nalezy wyslac do uk naric - uiscic oplate okolo 55 funtow obecnie.
I to nie chodzi o przetlumaczenie dyplomu - tylko porownanie twojego dyplomu do standardow UK. Oczywiscie kwalifikacje twoje zostana zanizone. W moim przypadku - mam magistra w polsce - tutaj moj dyplom liczy sie jak bachelor.
Do uk naric musisz wyslac juz przetlumaczony przez tlumacza przysieglego dyplom na angielski.
A zeby zaczac tu studiowac to zalezy co chcesz studiowac - chodzi mi o poziom. Na pewno wymagany jest odpowiedni poziom angielskiego. Z tego co wiem musisz miec np zdany egzamin IELTS na przynajmniej poziomie 6.0.
To tyle co wiem.

kanola1909
Rozkręca się

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2009 15:01

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA