Wypowiedzenie umowy najmu

So 10 lip, 2010 19:39

Czy ktos z Was wie,jak to jest w przypadku mieszkan z councilu,konkretnie Gentoo Sunderland?Moja podstawowa umowa powinna trwac jeszcze około 3 mie.Niestety sąsiad jest taki,że nie da się tu mieszkać.Moja menadżer wie o wszystkim,niestety w chwili obecnej nie może mi pomóc w zamianie mieszkania.Chciałabym więc poszukać cos na własną ręke ,nawet w prywatnych agencjach.Niestety nigdzie nie jest napisane co w przypadku,gdy nie minął termin umowy.Może ktos z Was to wie??

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

So 10 lip, 2010 20:36

Ja miałam identyczną sytuację ale w gateshead council. Nam obowiązywała umowa jeszcze 4miesiące. Żadnych konsekwencji nic nie było tylko musieliśmy złożyć miesięczne wypowiedzenie. I wyprowadziliśmy się do wynajmowanego mieszkania.

Avatar użytkownika
annika
Bywalec

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Pn 19 sty, 2009 16:32
  • Lokalizacja: Poznań/Washington

So 10 lip, 2010 20:42

Dziękuję baaaardzo za odpowiedź,poprostu moi sasiedzi to porażka,stres wyjść do ogródka dla mnie a teraz jeszcze bedąc jeszcze w ciąży to już wogóle,jemu nawet moje dzieci bawiące się po cichu w ogródku przeszkadzają bo pan ma awersję do Polaków.Dziękuje jeszcze raz za odpowiedź

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES