wiadomość dla unia 1938

So 17 lip, 2010 08:37

tak postanowiłem zapodać nowy temat,ale skoro nie chcecie to nie ma sprawy,wiem ze czasami brakuje ludzi do grania ale skoro tak piszesz to nie ma sprawy ja nie musze jezdzic do gateshead pograc z rodakami moge tu w sunderlendzie pograc z angolami

tadeusz wolski
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): So 10 lip, 2010 11:25
  • Lokalizacja: sunderland

N 18 lip, 2010 12:31

oj chopie chopie.

my z gry w pilke czerpiemy sporo przyjemnosci i zawsze jest wesolo. a ty nie zalapales ze ktos wspomnial ci ze wystarczylo napomknac w starym watku ze chcesz pograc i nie musisz zakladac nowego......
i zamiast zastanowic sie nad tym ze komus chcialo sie do ciebie odpisac to nadymasz usteczka jak nastoletnia siksa????

jesli o mnie chodzi to pykaj sobie w makamowie ile chcesz a do nas wpadnij jak wydoroslejsz.

pozdrowka i gradu goli

Avatar użytkownika
monka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Cz 20 kwi, 2006 08:41
  • Lokalizacja: wroclaw

N 18 lip, 2010 12:35

::aplauz ::aplauz ::aplauz

po męsku i z klasą

no to mi się podoba

Avatar użytkownika
marusia
Rozkręca się

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Wt 21 paź, 2008 11:18

N 18 lip, 2010 17:51

tadeusz wolski napisał(a):tak postanowiłem zapodać nowy temat,ale skoro nie chcecie to nie ma sprawy,wiem ze czasami brakuje ludzi do grania ale skoro tak piszesz to nie ma sprawy ja nie musze jezdzic do gateshead pograc z rodakami moge tu w sunderlendzie pograc z angolami

Ogarnij sie troche, masz osobny watek do każdego grania, kiedy, gdzie i o której a ty , zakładasz temat kiedy tobie pasuje pograc, a co ty Cristiano Ronaldo jesteś???

Avatar użytkownika
UNIA1938
Weteran

  • Posty: 274
  • Dołączył(a): Śr 19 wrz, 2007 08:47
  • Lokalizacja: LESZNO

Pn 19 lip, 2010 12:07

UNIA kiedy ostatnio byles na boisku ... 2 lata temu ? lol kiedys sie przyjmowalo wszystkich chetnych z otwartymi ramionami a teraz jakies wybrzydzanie i dzielenie na makamow geordi ... zal

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pn 19 lip, 2010 19:09

witam panopki. to znow ja z konta mojej kobitki ;]

wymienilem z tadziem kilka prywatnych wiadomosci i wyjasnilismy wszelkie animozje

reasumujac...........jak tylko bedzie okazja to nasz nowy gracz sie pojawi a my go mile przywitamy hehe

z tego co pamietam to w tym tygodniu gramy w piatek o 18 a nie w sobote ale nie bylem pewnien wiec moze ktos potem sie wpisze i da znac.

co do mieszkania w suderlandzie to mysle ze nikt nic to tego nie ma a grywa na widoczku kazdy kto tylko ma ochote na dojazd chocby z londynu ;]

p.s. zaraz znajde doklady adres moze w przyszlosci kopiujmy do do info o meczach

Avatar użytkownika
monka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Cz 20 kwi, 2006 08:41
  • Lokalizacja: wroclaw

Pn 19 lip, 2010 19:12

widoczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!


St Cuthbert's Rd
Gateshead, Tyne And Wear NE8, UK

http://maps.google.com/

Avatar użytkownika
monka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Cz 20 kwi, 2006 08:41
  • Lokalizacja: wroclaw

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do SPORT