ASDA MOBILE 8p na komorke i stacjonarne,4p sms,BEZ PRZEKRETU

Pt 23 lip, 2010 12:18

ASDA MOBILE 8p na komorke i stacjonarne,4p sms,BEZ PRZEKRETU


Wlasnie po kilku latach wiernosci o2 postanowilem poszukac czegos tanszego, oczywiscie ostrozny wobec wszelkich przynet i zachet zaczalem wertowac rynek, i znalazlem... zamowilem tydzien temu przez neta http://www.asdamobile.com/ karte sim ASDA Mobile za jedyne 5 funtow, po 2 dniach doszlo.
Jedyne co pozostalo do zrobienia to :

- wlozyc sima, sprawdzic balance na ktorym widnieje 10.25 ! niezly prezent, 100% za darmo od ASDA
- wykonac testowe polaczenie do kogokolwiek by aktywowac sim-a, po to te 25p, ktore wystarczaja na dluzej niz tylko test ;)
- cieszyc sie taniocha, tu cennik http://www.asdamobile.com/compare_tariffs.html

doladowac minimum 5 funtow , mozna przez telefon za pomoca karty debetowej/kredytowej, lub w sklepach ze znaczkami "paypoint" "payzone" czy tez na poczcie, no i oczywiscie w sklepie ASDA

Dostalem tez top up card, ktora aktywowalem w minute, na DARMOWEJ linii 2732, dzieki temu nie bede musial wklepywac kodow z vouchera, wystarczy ze ekspedientka przejedzie karta po swoim czytniku i mozna miec gotowe doladowanie.

NIE WYMAGA REGULARNYCH DOLADOWAN, jedynie co 3 miesiace trzeba wykonac jakakolwiek czynnosc ktora naruszy nasze konto, np sms za 4p, co by nie dezaktywowali nam karty, jak widze dotychczas ZERO PRZEKRETOW z ich strony, polecam . STAWKI TE SAME OD 2008 ROKU, mozna wygooglowac, to nie przyneta.

zapraszam do dyskusji nad ta konkurencyjna tania oferta, doswiadczenia itd. , bo ja juz mialem dosc przekreciarskich providerow chargujacych za 25p na komorke poza siecia.

medalion
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Pn 21 gru, 2009 13:22

Pt 23 lip, 2010 19:35

a jakies bonusy? darmowe sms, miniuty, internet?
W o2 laduje 15 co miesiac i mam nieograniczone romowy i smsy do o2, jesli chodzi o cennik do innych operatorow to rzeczywiscie troche drogo

Acha i zapomnialem o prezencie, ktory dostaje przy kazdym doladowaniu.

Vodun


Pt 23 lip, 2010 20:17

sęk w tym ze MUSISZ doladowac co miesiac bo inaczej przeplacisz, ten przymus doladowywania co miesiac to nic innego jak one month rolling CONTRACT :) tylko ze niepisane ;) choc te 10% zwrotu jest fajne, tylko musisz uwazac by nie wyjsc poza strefe postcodu :P ; jak mniemam masz favourite place, w ASDA tak nie ma i to jest ten plus, ze jest flat rate bez przymusow

medalion
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Pn 21 gru, 2009 13:22

Pt 23 lip, 2010 21:21

Vodun napisał(a):W o2 laduje 15 co miesiac i mam nieograniczone romowy i smsy do o2


Ta taryfa to Unlimited Allowance a nie Favourite Place.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

So 24 lip, 2010 07:25

Dokladnie jak Lucy napisal/a nie musze byc w swojej dzielnicy. Dzwonie skad chce, a doładować i tak musze co miesiąc, bo mi nigdy nie wystarcza kasy na inne sieci. Przymusu nie mam zeby doładować, tylko, że nie będę miał darmowych. W asda jest fajnie, że masz taniej do innych sieci.

Vodun


So 24 lip, 2010 10:18

o2 dobrze wyglada z tego wzgledu ze w 2004 r zarzucili siec na rzesze Polakow mocnymi promocjami, i teraz kazdy nowy jest niejako zmuszony do o2 by miec darmowki do kumpli i towarzyszy w pracy, cwana polityka o2; warto rozwazyc telefon na 2 simy, o2 do kumpli a asda do "poza" ;)

medalion
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Pn 21 gru, 2009 13:22

So 24 lip, 2010 11:37

Ja osobiscie tak rzadko i malo dzwonie poza siec, ze te 15funtow, ktore doladowuje co m-c,moge spokojnie wykorzystac na cotygodniowe rozmowy z Polska, a wszystkie promocje wole omijac szerokim lukiem, bo nie raz przekonalam sie ze predzej czy pozniej wcale sie nie oszczedza,a mozna nawet zaplacic wiecej.
Ale osoby ktore duzo rozmawiaja poza swoja siecie, moga byc zainteresowane oferta ASDY :)

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

So 24 lip, 2010 11:42

NIe wiem jak jest w innych sieciach, ale w o2 im dluzej romawiasz, tym mniej placisz za 1min, wiec porownywanie cen rozmow na stronie ASDY mija sie z celem, bo 5funtow wcale nie starczy tylko na 20min rozmowy i dotyczy to rowniez rozmow poza siecia.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES